Сподобалось:
- Дуже тихий - навіть під навантаженням чутно лише легкий шелест вентилятора.
Якщо зібрати систему з кулером та вентиляторами від фірм Noctua/be quiet!/Scythe у хорошому корпусі, то більше всього буде шуміти відеокарта і система буде дуже тиха. Головне, щоб вам на відеокарті не трапилися трикляті пискляві дросселі.
Ніяких паразитних шумів (писк дросселів, характерний трансформаторний шум, писк чи тріск вентилятора і т.д.) немає.
Увага! У цьому блоку при кожному вмиканні/вимиканні лунає гучне клацання. Так і має бути, не переймайтеся! Це спрацьовує реле, яке разом с термістором знижають пусковий струм - це підвищує строк життя електричних компонентів.
- Якісний і важкий (2.3 кг). Береш у руки - і відразу відчуваєш, что продукт дійсно преміальний і якісний. Мені дуже подобається дизайн - стриманий, суворий і водночас елегантний. На жаль, моя камера дуже погано передає те, наскільки він чудово виглядає.
- Використана лише якісна елементна база. Лише японські конденсатори, багато твердотільних. Вхідні конденсатори в моєму випадку - Rubycon (2 конденсатори на 420В, 330 мкФ). З тих, що зміг розгледіти без розбору БЖ - Rubycon, Nichicon, Nippon-Chemicon. be quiet! не з тих компаній, що змінюють начинку через декілька років на гіршу (передаю вогняний привіт Aerocool та Corsair)
- Багатий комплект кабелів. 20+4 Pin, один 4+4 Pin, один 8 Pin (живлення процессора), 2 кабелі с одним роз'ємом 6+2 Pin, 1 кабель з двома 6+2, 1 кабель на 4 SATA, 1 кабель на 3 SATA, 2 кабелі по 2 SATA + 2 Molex, а також окремо дають перехідник Molex-FDD. Всього периферії - 11 SATA, 4 Molex.
Кабель з 2 6+2 кабелями зроблений надійно - від конектора йдуть два окремі кабелі на кожний 6+2 конектор. Фото додаю.
- Якісні та красиві кабелі - чорні дроти у якісному чорному обплетенні. Січення 4+4 Pin, 8 Pin та 24-Pin - 16AWG, всіх інших кабелів - 18 AWG. Досить гнучкі, з ними було приємно працювати.
- Детальна інструкція, в якій написано все необхідне - в тому числі і про те, які коннектори відповідають за кожну з 4-х 12V ліній цього БЖ. Навіть розписали, як підключати правильно відеокарти - фото додаю.
- Інтуїтивно зрозуміла модульна система підключення кабелів. Захист від дурня реалізований на вищому рівні - неправильно коннектори ну ніяк не вийде піключити.
Не сподобалося:
- Куций комплект постачання - за таку ціну хотів би бачити мішочок для зручного зберігання кабелів та хоча б 4 стяжки-липучки. Усілякі наліпки на корпус мені не цікаві, а ось мішочок та стяжки корисні.
Але комплект кабелів дуже багатий, так що в цілому я задоволений.
- Довжина цього БП - 17 см, і це на 3 сантиметри більше стандарту ATX12V. Не дуже компактний варіант, може не вміститися у деякі корпуси. У мене великий корпус, в який БП і на 22 см влізе, але я зобов'язаний попередити інших. Перевіряйте обов'язково свій корпус!
- Гарантія - всього 5 років. Зробіть гарантію 7-10 років, а то відлякуєте потенційних клієнтів такою деталлю. Настільки якісний БП легко більше 10 років пропрацює.
- (дріб'язок) Кабелі не плоскі, і немає можливості купити такий же БЖ, але з плоскими кабелями. Мені особисто об'ємні кабелі більше подобаються, але такі блоки беруть для потужних систем ентузіасти, і для красивого cable-менеджменту плоскі кабелі як правило краще.
Якщо вам потрібен приблизно такий же блок живлення, але з плоскими кабелями, рекомендую Enermax Revolution D.F. 750W. Він теж тихий, надійний, якісна елементна база і має кращий комплект постачання.
- (ну зовсім дріб'язок) Немає можливості намертво зафіксувати основний шнур живлення. Беріть приклад з Enermax, де можно за допомогою шматочка дроту намертво зафіксувати кабель. Це коштує копійки, але дуже корисно, щоб під час роботи ПК через якийсь різкий рух шнур не вирвався.
Не турбуйтеся, шнур у гнізді сидить надійно і його тут тяжко вирвати. Просто могли би зробити додаткову надійність.