Богдан Рыбалко рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Смартфон LG G8X ThinQ 6/128GB Aurora Black, Замовлення №269498022

Дуже задоволений роботою магазину, тут відчуваєш себе віп-клієнтом, не зважаючи на те що купуєш. Із задоволенням повернусь сюди ще і приведу друзів)
Шаталов Толик рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10+ SM-G975 DS 128GB Green (SM-G975FZGD), Замовлення №268779355

Купував для дочки телефон, задоволений підходом менеджера та рішенням усіх "хотєлок". Телефоном задоволені всі ! Рекомендую даний магазин.
Мишилина Ева рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10 SM-G973 DS 128GB Black (SM-G973FZKD), Замовлення №268921156

Купувала телефон. Відмінне обслуговування, швидко відправили, видали всі необхідні документи, покупкою задоволена!
Харитонов Саша рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11E 6/128GB Gray, Замовлення №267924824

Давно користуюся послугами цього магазину. Дуже задоволений! В наявності хороші телефони, завжди за адекватною ціною. Все швидко та чітко. Рекомендую!
БезсмольныйЮра рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 6 8/128GB Sorta Seafoam, Замовлення №266986734

Покупкою задоволені і я і дружина. Дякую!
Vitaliy Litvin не рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S20 FE SM-G780G 6/128GB Blue (SM-G780GZBD)

Не всё есть в наличии
Відповідь представника «SMUZI MARKET»
Добрый день, спасибо за ваш отзыв. Подскажите ФИО на кого оформлялся заказ? Что б мы смогли сделать вам предложение спасибо
у меня в логине фамилия и имя, а предложения делать уже не нужно. Купил в другом месте.
5 грудня 2023 Відповісти
Представник магазину «SMUZI MARKET»
Спасибо большое за уточнение. Надеемся вы будете счастливым обладателем данной линейки смартфонов. Могли бы вы тогда кликнуть кнопку "Моя проблема решена"? Очень вам благодарны; Спасибо
5 грудня 2023 Відповісти
Романенко Алина рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10 SM-G973 DS 128GB Prism Blue (SM-G973FZBD), Замовлення №264036991

Побачила на сайті телефон, який планувала покупати. Передзвонила менеджеру для уточнення ціни, швидко відповіли та уточнили всі моменти. Ціна була нормальна, тому одразу і замовила. Швидко доставили, телефон новий, гарний, потужний. Дякую Вам за гарний сервіс!
Ремез Максим рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 12C 4/128GB Graphite Gray, Замовлення №264036878

Ціна норм на цей товар. Побачив і одразу замовив. Продавець відправив все досить швидко, товар відповідає всім моїм вимогам. Магазину ставлю 5+
Авдаев Илья рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G 8/128GB Gray (China), Замовлення №263680230

Все чудово. Отримав телефон, класний, діду дуже подобається. Магазин хороший, доставили швидко, за ціною теж вигідно. Дякуємо!
Бахтеев Славик рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S10+ SM-G975 DS 128GB Black (SM-G975FZKD), Замовлення №265539357

Вирішив змінити свій старенький телефон. Доставку оформив через нову пошту. Дуже переживав. Посилка приїхала через 1 день, я задоволений.