Костянтин Табакаєв не рекомендує цей магазин
11 липня 2019

Хотів купити: Marumi 77mm DHG ND64, Замовлення №36712

Ціна на даний фільтр виявилася найвигіднішою саме в цьому магазині, але після замовлення мені передзвонили й повідомили, що товару немає в наявності, буде лише наступного тижня. Крім того, на сайті магазину нічого не змінилося - поруч із ціною стоїть позначка "в наявності". Не розумію, навіщо вводити покупців в оману і витрачати їх час.
Evgeny Palashevsky рекомендує цей магазин
26 червня 2019

Купив: Canon EOS 800D kit 18-55 IS STM, Замовлення №34684

Cтанислав рекомендує цей магазин
8 травня 2019

Купив: Фотоаппарат Canon EOS 77D (Wi-Fi) body Объектив Canon Карта памяти SanDisk SDXC 64 Gb UltraEF 50 f/

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, сервісна підтримка

Andrew Kliuchnyk рекомендує цей магазин
1 травня 2019

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS R + MT ADP EF-EOSR (3075C066), Замовлення №35570

Товар був в наявності в той же день, зробили бронь, забрав коли мені було зручно, ціна відповідала вказаній на сайті, обслуговуванням задоволенний, асортиментом та цінами теж.
Александр Куприянов рекомендує цей магазин
25 березня 2019

Купив: Сумка Lowepro

22 февраля покупал сумку для фотоаппарата и много нужных и важных вещей: карточки, картридер, аккумулятор, фибра для чистки, дистанционный пульт. Продавец обслуживал очень вежливо, грамотно и тактично разъяснял все нюансы по фототехнике Терпеливо помогал в выборе подходящей и удобной сумки. Всё прошло замечательно - всем рекомендую этот магазин.
Vitalik Oliynuk рекомендує цей магазин
8 березня 2019

Купив: бездзеркальний фотоапарат Canon EOS 77D kit (18-135mm) nano USM (1892C024), Замовлення №34945

Нормальный магазин, советую
Безимени001.txt не рекомендує цей магазин
26 лютого 2019

Хотів купити: бездзеркальний фотоапарат Nikon D7500 body (VBA510AE)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

"Весь товар, который представлен на сайте ЕСТЬ В НАЛИЧИИ" Ага, как же. «К сожалению, в данный момент нет в наличии».
Skiperok1 рекомендує цей магазин
22 грудня 2018

Купив: Стандартний об'єктив Canon EF 50mm f/1,8 STM (0570C005), Замовлення №33901

Поражен скоростью работы, ночью заказал, в 9 утра уже отправили. К товару претензий нет, все отлично. Единственный осадок, к фильтру указано, что идет подарок, по факту - подарка не нашел. Мелочь, но не приятно.
B_A_H_O рекомендує цей магазин
6 грудня 2018

Купив: объектив Canon EF 50mm f/1.4 USM

Узнал по телефону о наличии товара и возможности заказа. Товар оказался в наличии в магазине в Киеве. Поехал забирать. Это таки магазин, не просто точка выдачи. Есть небольшой торговый зал и куча товара в наличии. Отличные продавцы, проконсультировали, посоветовали, сделали не большую скидку. Отличный магазин, добавлю себе в личный каталог магазинов фототехники. Однозначно рекомендую!
Виктор Джон рекомендує цей магазин
19 листопада 2018

Купив: Бездротова мікрофонна система BOYA BY-WM6, Замовлення №33506

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, повернення товару