Sergey рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Змащення для контактів Liqui Moly Смазка для электроконтактов Batterie-Pol-Fett 50гр, Замовлення №1062488

Замовив змазку для контактів, в той же день відправили, отримав на наступний день по обіді, рекомендую магазин, купую в них давно
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Сергій! Дякуємо за відгук. Ми раді, що ви задоволені замовленням і обслуговуванням. Ваша думка важлива для нас, і ми завжди стараємося покращувати нашу роботу. Оформлюючи замовлення та оплачуючи одразу через сайт Ви отримуєте фіскальний чек. Фіскалізація замовлень з відправкою НП в процесі, найближчим часом і там теж будуть приходити чеки.
Дмитро Коломієць рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Коврики в салон для Skoda Superb \'15-, EVA-полимерные, черные (Kinetic), Замовлення №Заказ № 895763

Купляв килимки в салон авто та багажник. Все відвантажили в обумовлений термін.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Дуже дякуємо за відгук :)
Гашута Алекс не рекомендує цей магазин
29 січня 2023

Хотів купити: Пристрій для заряду акумулятора BOSCH 0 189 999 03M

Татьяна Нестеренко рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Накидки на 2 передние сидения черный ромб малый, Замовлення №978995

Накидки пришли на следующий день, качество отменное. Персонал магазина приветливый и профессиональный.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Тетяно! Вдячні за відгук! До нових зустрічей :)
Alexander Shcherbina рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Воздушный фильтр, Замовлення №965995

Заказывал, заказываю и буду заказывать товары для авто - фильтра, дворники, лампочки, колпаки и т.д. связались быстро, объяснили, рассказали про товар, в общем все четко! Советую!
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Олександр, ми вдячні Вам за теплий відгук! Нам дуже приємно, що готові нас рекомендувати. До нових зустрічей!
Jarikk не рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Хотів купити: Зарядний пристрій Bosch, Замовлення №971587

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

На сайті пише що є в наявності, оформив замовлення перетелефонували сказали нема, через день захожу на сайт знову пише є в наявності, тобто вони в загалі за цим не слідкують і це вже не перший раз …
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Ярослав! Так, у зв'язку з надзвичайно високим попитом на зарядні пристрої була присутня така проблема, наразі нам вдалось її вирішити. Вибачте, що не змогли допомогти.
Galaxy Chess рекомендує цей магазин
26 жовтня 2022

Купив: Інвертор/перетворювач напруги 500Вт Mystery MAC-500, Замовлення №938646

Дякую за оперативність у такий складний час, мирного неба та все буде Україна!!!
Представник магазину «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Миколо! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою. Щиро дякуємо!
14 грудня 2022 Відповісти
Антон Петров рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: Накидки на 2 передние сидения черные ромб малый, Замовлення №932182

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Магазин отличный и цены тоже, не первый раз покупаю товар все всегда на высшем уровне, правда хочется чтоб магазин работал до 19-00
Slonjra не рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Автокрврики, Замовлення №937064

Заказал автокрврики Эва в салон +резиново пласт в багажник,пришли быстро,хорошо что с собой взял образец родного коврика так как пришедший оказался в два раза меньше,позвонил на офис там хомовито ответили что у них все по заводским лекалам и может быть что он меньше родного)))))конечно отказался от производителей не рекомендую
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день! О проблеме знаем уже, но т.к. от заказа отказались и не примеряли в салоне, увы, мы не сможем передать претензию к рассмотрению производителю.
Vitalii Vitalii рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Сирена обычная Pandora DS-530, Замовлення №906595

Купую в магазині "Авторадості" з лютого 2014 року. Було вже 9 замовлень на сумму 4309 грн. Завжди якісне обслуговування, швидко. Раніше ще дуже радувало що до замовлення додають бонус - ароматизатор в салон. Рекомендую!
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Віталій! Вдячні за відгук та готовність нас рекомендувати! Обов'язково звертайтеся до нас ще :)