Petr Kulinskiy не рекомендує цей магазин
27 червня 2020

Купив: Meyly 1267250024, Замовлення №1387111

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал впервые на сайте амортизаторы,поставил,стучат,вернуть не получилось .
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Доброго дня, Petr Kulinskiy. По Вашому замовленню прийшла відмова в рекламації від постачальника через неправильну установку на автосервісі. Під час огляду амортизаторів було виявлено характерне пошкодження втулки нижнього сайлентблоку. Була допущена помилка при установці - болт кріплення нижньої частини амортизатора був встановлений з перекосом. Дана проблема виникає в тих випадках коли фінальне обтягування місць кріплення проводиться на розвантаженій підвісці. Виробник даних амортизаторів не може нести відповідальність за якість встановлення та дотримання усіх вимог по діагностиці ходової частини авто згідно рекомендацій заводу виробника автомобіля. Тому Вам було відмовлено в підтвердженні даної рекламації. З повагою, Автоклад.
Mikl_A рекомендує цей магазин
14 травня 2020

Купив: Моторне масло VATOIL SynTech 10W-40 4л

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Замовив і на наступний день отримав товар. Проблем не було.
Vitaliy Kaptiy рекомендує цей магазин
7 травня 2020

Купив: Комплект сцепления LUK 622062300 Смазка для клемм аккумуляторов 10мл LIQUI MOLY 8045, Замовлення №1307944

Не виконують умов акцій.По умовам акцій на чорну пятницю мав бути хороший кешбек 20%, перед замовленням уточнив чи я бути брати участь в акції на що менеджер підтвердив що буду брати участь в акції. Но кешбек так і не получив. Не ведіться на їхні акції.
Zzz209 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 травня 2020

Купив: фаркоп

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару

Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Добрий день. Ви отримали своє замовлення в компанії- перевізника Нова Пошта Оригінальна упаковка, в якій ви отримали замовлену вами запчастину мала вигляд https://www.autoklad.ua/imgbank/Image/Reviews/852.jpg Додатково була упакована в стрейтч https://www.autoklad.ua/imgbank/Image/Reviews/853.jpg Претензій у Вас, щодо якості товару, його цілісності і комплектності в момент отримання замовлення не було. Повернення товару здійснюється згідно закону України і встановлений в ньому термін. Ви відправили нам посилку, в такому вигляді (див. нижче)! https://www.autoklad.ua/imgbank/Image/Reviews/IMG-cbf20c9cf27093f0665845c20ae2a8c6.JPG https://www.autoklad.ua/imgbank/Image/Reviews/IMG-286e17820573c9d2ec54cff99504e436.JPG https://www.autoklad.ua/imgbank/Image/Reviews/IMG-825bf8df246b2fa68739123da336ec7a.JPG Менеджер вас попереджав, що потрібно перевірити (є різні комплектації, залежно від країни реалізації) «Я говорил, что скорее всего идет, но проверять надо при установке.» Справа вверху на коробке. https://www.autoklad.ua/imgbank/Image/Reviews/854.jpg Чому, ви (або співробітники СТО) навмисно пошкодили упаковку? В понеділок-вівторок ми «дошлемо» вам електропакет Вартість його беремо на себе. Відповідь потрібна сьогодні Якщо даний варіант вам не підходить, вам треба знайти нову, або відновити упаковку Ми відкриті для всіх розмов і вирішення спорів, особливо з «іншими інстанціями»
Коробку пошкодили на Новій Пошті. На жаль, не сфотографував, як надсилав. А треба було б.
14 травня 2020 Відповісти
25 лютого 2020

Купив: Ремень поликлиновый BOSCH 1987946298, Свеча зажигания Twin Tip (TT) DENSO XUH22TT, Масло трансмиссио, Замовлення №1308487

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент

Игорь рекомендує цей магазин
28 січня 2020

Купив: галогенна Автолампа Osram H1 Night Breaker Laser 55W 64150NL 1 шт, Замовлення №1333174

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Yuriy Varlamov не рекомендує цей магазин
4 січня 2020

Купив: Комплект сцепления Valeo, Замовлення №1306345

Автоклад отказался от обмена неправильно подобранного комплекта сцепления. Не рекомендую этот сайт.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Добрый день, Юрий. Комплект сцепления VALEO был приобретен Вами 28 ноября 2019года. Вы вправе обменять товар надлежащего качества на аналогичный в течение 14 дней с момента получения заказа, не считая дня покупки, в случае, если товар не подошел Вам по потребительским свойствам (не соответствует заявленным параметрам, не подходит для Вашего автомобиля), или комплектации. Вы обратились по поводу возврата/обмена приобретенного товара 04 января 2020 года - по истечению 14 дней.
autolyk не рекомендує цей магазин
26 грудня 2019

Купив: LED Osram LED Star Classic A60, 6,8W(60)/827, 220-240В, FR, E27 (4052899971530), Замовлення №1298858

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару

Заказал товар, перезвонили, сказали на какие реквизиты оплачивать. Потом перезвонили снова - "а товара нет на складе, оформляйте возврат денег". Если не хотите проблем с заполнением заявления на возврат денег, а потом их еще месяц ждать, работайте с этим магазином через наложенный платеж.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Добрый день, Вы запрашивали лампы именно со штрихкодом - 4052899971530. К сожалению, наши менеджеры не имеют физической возможности сверять штрихкоды товаров при оформлении заказа. Заказываемый Вами товар был в наличии на тот момент, но позже выяснилось, что с другим штрихкодом. Возврат денег по заказу Вам сделали. Приносим извинения за задержку с возвратом денежных средств. С уважением, Автоклад.
Andrey Kovalchuk не рекомендує цей магазин
22 грудня 2019

Хотів купити: галогенна Автолампа Osram H7 All Season 12V 55W (64210ALL), Замовлення №1319693

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Добрый день, Андрей Проверили по камерам - офис представительства на Драгоманова, 1Д работал в субботу 21 декабря до 17:00 точно! сотрудники находились на рабочих местах в указанное время. График работы офисов указан в разделе Контакты на нашем сайте. В колл-центре сотрудницы работают не первый год и никто не мог Вам сказать, что представительство находится в офисном центре. У нас ни один офис не находится в офисном центре. Возможно возникло какое-то непонимание. Приносим извинения за сложившуюся ситуацию. С уважением, Автоклад.
Оксана Клименко не рекомендує цей магазин
18 грудня 2019

Хотів купити: Катушка зажигания CE1000012B1 Delphi, Замовлення №1316303

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент