Artem_F не рекомендує цей магазин
30 грудня 2020

Купив: Топливный насос, Замовлення №1503061

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

AGarin рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Купив: H4 12V 60/55W P43t AllSeason Super OSRAM 64193ALS, Замовлення №1504473

Отличное отношение к покупателям! Не успел сделать заказ на сайте как перезвонили... Товар был в пункте выдачи в назначенный час. Ребята даже помогли поставить ) Рекомендую!
Сергей не рекомендує цей магазин
21 жовтня 2020

Хотів купити: Original MONROE G2224

Последние 2 года пользовался этим интернет магазином и все устраивало, последний заказ товара, на сайте есть в наличии, при прозвони заказ подтвердили, через 3 часа перезвонили сказали что поставщик сообщил что запчасти нет, через 4 часа на сайте есть в наличии изменилась цена в большую сторону, вообщем магазин не рекомендую зря потраченное время в поиске запчастей.
Teterin не рекомендує цей магазин
22 вересня 2020

Хотів купити: CLHO 47, Замовлення №1456944

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Шановний, Teterin Ви в червні місяці цього року зробили замовлення в нашій компанії і протягом тижня його не забирали з офісу представництва, після чого відмовилися від замовленого Вами товару без пояснень. В умовах оплати замовлень на нашому сайті, на сторінці "Оплата" чітко зазначено - "У разі необґрунтованої відмови клієнта від отримання замовлення, доставленого на склад представництва, ми залишаємо за собою право виконувати його подальші замовлення тільки на умовах передоплати". Це правило діє для всіх клієнтів незалежно від суми замовлення. З повагою, Автоклад.
Мне без разницы где покупать , конкуренция сейчас сумасшедшая, не хотите вы продавать куплю в других - не проблема! Цены у вас далеко не самые низкие. Правила сайта оставьте для себя, конечному покупателю они не интересны!
24 вересня 2020 Відповісти
granik рекомендує цей магазин
13 вересня 2020

Купив: Моторное масло Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30 4л, Замовлення №1449515

оплата картой на сайте, доставка бесплатная по Киеву.
Дякуємо за позитивний відгук! З повагою, Автоклад
Я Витя не рекомендує цей магазин
25 серпня 2020

Купив: амортизатору MEYLE 1266230004, Замовлення №1424721

Один из двух амортизаторов оказался заводским браком. Потек через 3 км. В рекламации отказали. Перед этим заказывал пыльник шруза - пришел некомплектным. Забыл об этом магазине навсегда и советую всем тоже самое. (Сайт, конечно, им сделали удобный - это и привлекает.)
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Доброго дня За Вашої рекламацією отримано офіційну відповідь - порушена технологія монтажу амортизатора, був виявлений сторонній предмет в місці контакту ущільнення і штока. З наданого Вами заказ-наряду відомо що при заміні амортизаторів не була проведена заміна пилозахистного кожуха, що є порушенням технології ремонту. Можемо допустити що стороннє тіло і є залишки старого пильовика. Офіційна відповідь за такими адресами: https://drive.google.com/file/d/1mqQtgngZCRiDzl-kbno7eduZyEOMf363 https://drive.google.com/file/d/16DJHoYgVXBYRgg_FKfGA_LH0CF4Xx6kp З повагою, Автоклад.
telek рекомендує цей магазин
1 серпня 2020

Купив: циліндри зчеплення, Замовлення №1426255

blez рекомендує цей магазин
24 липня 2020

Купив: Автомобільний акумулятор Bosch 6СТ-61 S5 Silver Plus (S50 040), Замовлення №1418066

Нужен был аккумулятор быстро. Заказал здесь с утра - после обеда уже забрал в одном из предложенных 4-х пунктов выдачи (2 на левом берегу Киева, 2 на правом).
Дякуємо за позитивний відгук! З повагою, Автоклад
ica не рекомендує цей магазин
18 липня 2020

Купив: Тормозные диски, колодки, тормозуха, Замовлення №1419112

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Monder рекомендує цей магазин
6 липня 2020

Купив: Manle 617

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару

Частенько покупаю расходники, цены хорошие, приходилось делать возвраты - "без проблем". Пару раз попадал когда нельзя было оплатить картой.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Оплатити карткою можна на сайті при оформленні замовлення, на сайті у Вашому особистому кабінеті, а також через термінали самообслуговування ПриватБанк в офісах наших представництв. З повагою, Автоклад.