Дмитро рекомендує цей магазин
25 травня 2021

Купив: Свеча зажигания Nickel NGK 2983, Замовлення №1568582

Придбав свічку запалювання NGK 2983 для лодочного мотору Suzuki 2.5, вже поставив Все працює! Замовив ще одну про запас Всі були чемні, швидка видача. Забирав на Юрківській
Andriy Serduk не рекомендує цей магазин
22 травня 2021

Купив: Фільтр wax, Замовлення №1579851

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Прийшла дружина за замовленням а їй кажуть нема терміналу! У Києві, столиці, нема терміналу! Ганьба. Принципово більше у них нічого замовляти не буду і вам не раджу. P.S у кол центрі мені відповіли:"Здраствуйтє кампанія автаклад". І запронували скинути на карту. А по р/р оплату видно тільки у понеділок.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Добрий день, аndriy Дякуємо за ваш відгук. При оформленні замовлення вам було запропоновано 3 можливих варіанта оплати: 1. Оплата картою на сайті (для зареєстрованих кліентів це займає 2 хвилини) 2. Оплата на розрахунковий рахунок 3. Оплата готівкою в офісі Ви обрали "Оплата готівкою в офісі" Доречі, ваша оплата прийшла в пятницю, саме тоді ваша дружина і забрала замовлення (першого разу вона повідомила, що буде знімати готівку з карти)
Андрей Долгополов не рекомендує цей магазин
11 травня 2021

Купив: MFILTER K9069

Не сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Май 2021. Уважаемые покупатели, обратите внимае на интересный "маркетинговый ход" за "Бесплатно доставим на отделения" -- БУДЕТЕ ПЛАТИТЬ ВЫ условия доставки скрыты под маленьким значком "і". Постарайтес попасть туда мишкой и ознакомиться. Дефицита запчастей нет. Пользуйтесь порядочными интернет магазинами. Всем удачных покупок.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Здравствуйте, Андрей Благодарим Вас за отзыв, в данном случае, никакого злого умысла не было Действительно, мы делаем бесплатную доставку на некоторые отделения по Киеву от 500 грн, кроме крупногабаритных и хрупких грузов Вы выбрали фильтр Фильтр воздуха салона MFILTER K 9069 -84 грн На отделение НП №203 (Отрадный) При оформлении заказа, большими красными буквами написано "бесплатно от 500грн" https://prnt.sc/12so4oe В ближайшее время, мы изменим карточку товара, что бы данная информация была более читаемой
А что это за "на некоторые отдаления по Киеву..." ? Насколько далеко от Киева школа была?
4 вересня 2021 Відповісти
Коля Антохов не рекомендує цей магазин
7 квітня 2021

Купив: Ремонт ГРМ, Замовлення №1552961

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовлення було сформовано 1.04.21срок поставка на склад компанії три дні даної запчастини,в результаті відправленно 5.04.21 о18:00,плюс Укрпошта доставляе вантаж з Києва два дні,в результаті посилка йшла до Чернівців шість днів роботою компанії незадоволений.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Шановний Коля Антохов, нам шкода, що ми так Вас розчарували, особливо враховуючи те, що Ви працюєте з нами з 2015 року. Ви все вірно написали - 1 квітня, строк поставки 3 дні. Шановний Коля Антохов, але навіть не враховуючи те, що мова йде про робочі дні, все ж таки 4 квітня - це Неділя, як би ми Вам відправили? Очевидно, що ми відправили Вам замовлення Укрпоштою 5 квітня, в Понеділок. Укрпошта, до речі, це Ваш вибір, що тут не так? Ми могли відправити й іншим перевізником... Тобто ми виконали все, що обіцяли, а Ви нам за це негативний відгук... Ок, на майбутнє ми будемо намагатися перевершити те, що обіцяли. Але для цього прохання змінити в своїй картці на нашому сайті свою поштову адресу з неприйнятної @mail.ru на щось пристойніше і тоді Ви зможете отримувати інформаційні повідомлення, якщо Вас це ще цікавить, звісно
Качур Руслан не рекомендує цей магазин
6 квітня 2021

Купив: датчик FACET 90480, Замовлення №1549951

Датчик распредвала FACET 90480 оказался некачественным, не работал. Об этом узнали после установки на авто. На просьбу к менеджеру (звонок на телефон указанный на сайте) поменять на другой, более качественный -реакция была: " мы вам перезвоним"! Но до сих пор(5 дней прошло) так никто не перезвонил. Мое мнение-пытаются "съехать" с замены....Не могу рекомендовать данную компанию для покупки автомобильных запчастей. Подход к покупателям крайне пренебрежительный.....
Yuriy12 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 березня 2021

Купив: Моторне масло Mopar MaxPro 5W-20 5л (68218891AC), Замовлення №1552341

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Ну что сказать - звонит менеджер, говорит, что позиции как бы есть, но они дороже на 50 грн, так как надо предоплата, чтобы была та же цена что в заказе. Потом соглашаюсь сделать предоплату. Но снова менеджер чудит, эти позиции заказные и поставщик может поменять цену и будет дороже, уже после предоплаты. Странно конечно такое видеть. Сделал предоплату, посмотрим что они еще вычудят.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Здравствуйте, Антон Позиция: Масло моторное MOPAR 5W-20 MaxPro Engine Oil 5л 68218891AC есть 2-х предложениях Быстрее, но дороже (2 дня срок поставки г. Киев) Дольше и по предоплате, но дешевле (7 дней срок поставки г. Киев) Вы выбрали второй вариант Ждем поступления от Вас денег
Это я итак видел. Менеджер сперва сказал что то что заказал УЖЕ дороже на 50 грн., если наложкой хочу заказать , хотя при оформлении цена не менялась на +50 грн. И далее, если оплачу счет, то не факт так же что цена будет по которой оплачивал, так как это заказные позиции, зависит от поставщика) Короче полный винегрет с ценами у вас.
31 березня 2021 Відповісти
Я так две недели прождал (делал полную предоплату) и похоже что без толку. Больше всего напрягает когда отменяют заказанные позиции и меняют сумму оплаченного заказа.
23 липня 2021 Відповісти
Neo-ghost рекомендує цей магазин
9 березня 2021

Купив: Лампа H4 60/55W P43t Night Breaker Laser к-т 2шт. OSRAM 64193NLHCB, Замовлення №1540180

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Александр не рекомендує цей магазин
1 лютого 2021

Купив: Фильтр воздушный PURFLUX A1792, Замовлення №1526605

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Здравствуйте, Александр Благодарим Вас за отзыв Действительно, у товара изменилась цена, но мы для вас оставили ее прежней Информацию о бесплатной доставке НП (от 500 грн.) можно увидеть при выборе позиции в 2-х местах - в карточке товара - при оформлении заказа Для возврата средств Вам нужно написать заявление на возврат его можно скачать на сайте https://www.autoklad.ua/garantia_vozvrat.html и отправить на почту sales@autoklad.ua
Юрий Осколков рекомендує цей магазин
13 січня 2021

Купив: Тормозные колодки, Замовлення №1518223

Общение в телефонном режиме без нареканий. Обходительный персонал. Сверка заказа по ВИН коду. Быстрая доставка. Накладные на покупку и возврат товара прилагаются.
Алексей Носов не рекомендує цей магазин
6 січня 2021

Хотів купити: Фильтр масляный Mann w 6019, Замовлення №1516979

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Здравствуйте, Алексей С 17-го года отменена обязательная печать на документах Для оплаты Вам были отправлены реквизиты ТОВ Автоклад (расчетный счет, не карта) Простите за то, что не оправдали ваши ожидания Автоклад
Здравствуйте. Меня это не особо волнует. Да и зачем мне реквизиты ТОВ если вы мне ФОП указали? Ваш сервис не приемлем для меня точно. Очень надеюсь что вы обратите внимание на свое качество предоставления услуг. Спасибо и удачи.
6 січня 2021 Відповісти