Анна Анчук не рекомендує цей магазин
16 квітня 2022

Хотів купити: Прокладка ГБЦ сальники клапанів, Замовлення №1700041

Зроблено замовлення 13.04.2022р відразу оплачено замовлення наперед сума замовлення 1624 гривні , замовлення прийняли обіцяли 14 го відправити але вже 16 квітня а замовлення досі не оформлене і не відправлене 15 квітня вдалося до них додзвонитися обіцяли відправити і знову тиша на телефон неможна додзвонитися. Хоча в цьому магазині вже не раз замовляли автозапчастини
Alexandr Balatsuk рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: запчасти для ТО

Ціна/Якість/Зручно консультант Олександр якісно та професійно допоміг підібрати запчастини, проконсультутвав . Швидка доставка
Yevhenii 88 не рекомендує цей магазин
10 січня 2022

Хотів купити: Мастило та фiльтр, Замовлення №1679492

Везли заказ пять дней вместо обещанного одного. На телефон за всё это время не ответили ни разу. В итоге привезли не то моторное масло. Первый и последний раз я пытался что то у них купить.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Ну вот все не так, как вы описываете! Вы разместили заявку 06.01.22 ( со сроком поставки 1 рабочий день). 07.01.22-09.01.22 выходные дни 10.01.22 товар был готов к выдаче Вы самостоятельно оформили заказ, без "перезвона". Выбрали масло: Масло моторное 5W-30 MAGNATEC STOP-START A5 4л CASTROL Масло моторное 5W-30 Magnatec Professional A5 1л CASTROL Если вам нужно было Масло моторное 5W-30 Magnatec Stop-Start A5 1л, так его и надо заказывать Единственное наше упущение, что не было большого БАННЕРА , с графиком работы Мы это поправим, спасибо!
Денис1111 не рекомендує цей магазин
23 грудня 2021

Купив: Topla Top Energy Japan 6СТ-45 Аз (118145)

Не уточнили тип аккумулятора по телефону, а в магазине отказались давать гарантию под предлогом "это не наш специалист подбирал, потому гарантии не будет". Ни ногой больше в этот магазин
Alligator003 не рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Купив: Воск быстрый с распылителем BALSAM ATOM, Замовлення №1654966

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не учтены комментарии к заказу относительно способа доставки посылки. Отсутствует письменная обратная связь с магазином.
Сергей Удача не рекомендує цей магазин
1 листопада 2021

Хотів купити: трансмисионное масло zic G-ET 75w -90, Замовлення №1645751

Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Шановний, Сергей Удача Ми 3 рази намагались Вам повернути кошти 19/10/21, 20/10/21, 22/10/21 Гроші постійно повертаються... Перший раз в заяві Ви не вірно вказали реквізити В друге і третє, банк просто повертає нам кошти Ось приклад:«Суми до з`ясування Пов.док.№4074 20.10.2021 невірні рекв. Повернення коштів по зам. 1645751 , заява вх.№ 20-10-2021/1 від 20.10.2021р. У сумі 441.67 грн., ПДВ - 20 % 88.33 грн.» Ми вже 2-гий день намагаємося їх повернути через УКРПОШТУ Сподіваємось, що сьогодні нам це вдасться
Гість
Вибачаюсь за жорстку критику, кошти всі повернуті, адміністратор дуже чемний, сайт порядочьний рекомендую.
8 листопада 2021 Відповісти
Павел Зубко не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2021

Хотів купити: безкаркасні двірники Bosch AeroTwin (3397007309) 650/475

Ужасные обращение опера который принимает заказ и уточняет детали ! женщина , не добрый день не досвидания ! Ужас !!! Не рекомендую этот магазин вообще ! -1 звезда должна быть за такое обслуживание !!
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Здравствуйте, Павел Мы обязательно проведем работу с коллегами Мы не смогли идентифицировать Вас в системе, уточните номер Вашего заказа
Maryan Vorona не рекомендує цей магазин
14 липня 2021

Купив: Масло моторное 5W-30 Dexos2 LongLife 5л GENERAL MOTORS 1942003, Замовлення №1603888

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

ОБЕРЕЖНО! Обманюють з доставкою. При замовленні вказано що доставляють безкоштовно при купівлі більше 500грн. Проте не вказано що ТІЛЬКИ НА КОНКРЕТНІ відділення... На сторінці замовлення, зрозуміло що безкоштовна доставка не поширюється тільки на 2 відділення при доставці крупногабаритного вантажу. Відповідно на всі інші, вони доставляють безкоштовно і крупногабаритний і при замовленні 500грн. Проте НІ! Виявляється що безкоштовно ТІЛЬКИ на конкретні відділення.
Відповідь представника «АВТОКЛАД»
Добрий день, Maryan Vorona Ви самостійно оформили замовлення, тому 100% бачили в карточці товару наступну інформацію: Ваш город Львов ул. Угорская 22, Новая Почта №3 ул. Городоцкая, 359, Новая Почта №1 Бесплатно доставим на указанные отделения НП при заказе от 500грн. Ви обрали "4 Відділення №4: Трускавецька, 15 (с.Сокільники, вул. Львівська бічна,11)" Ваша банка оливи на є крупногабаритним товаром При оформленні замовлення вам також було доведено: Отделения НП с бесплатной доставкой*: вул. Угорська, 22 (заїзд із вул. Луганської), Новая Почта №3 вул. Городоцька, 359, Новая Почта №1 Червоний колір був доданий для того, щоб клієнти звертили на це увагу Ваше замовлення більше 500 грн, але не відповідає відділенню в яке ми робимо безкоштовну доставку
Про Ваш "трюк" з доставкою, можна знайти безліч негативних коментарів в інтернеті тому не я один клюнув. Тим не менше, сторінку замовлення Ви вже змінили, добавили "Доставка: по тарифам перевозчика" тому це вже прогрес.
15 липня 2021 Відповісти
Представник магазину «АВТОКЛАД»
Шановний, Maryan Vorona "Доставка: по тарифам перевозчика" з'являеться автоматично, якщо сума замовлення нижче 500 грн Ми дійсно хотіли допомогти нашим клієнтам, розуміючи те, що не зможемо задовольнити кожного Наразі ми скасовуємо безкоштовні доставки в регіони Пробачте, що не змогли вас задовольнити Гарного дня
16 липня 2021 Відповісти
Максим Ткач не рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Купив: Масло моторное HYUNDAI/KIA 5W-30 Premium DPF Diesel 6л 0520000620, Замовлення №1592667

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

masterevil не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 червня 2021

Купив: Лампы LED W21/5 2.7W Range Power к-т 2шт. NARVA 180094000, Замовлення №1593847

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, повернення товару