Денис не рекомендує цей магазин
16 травня 2018

Купив: Carrello Gloria, Замовлення №17038

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Spok.ua»
Добрый день, возврат товара возможен только того, который не использовался и сохранен товарный вид. К сожалению, в пункте приема Вы не смогли отобразить ни "тряску" ни "прыганье" коляски, т.е. коляска абсолютно нормальная. По крайней мере мы не знали что нам чинить. Но для профилактики абсолютно бесплатно заменили подшипники на новые. На неровных поверхностях коляска с такой амортизацией, ненадувными колесами с небольшим диаметром конечно будет себя вести по другому, но тут скорее вопрос в том что сам товар не оправдал Ваших ожиданий. Сама коляска не бракованая.
anchor1983 не рекомендує цей магазин
25 квітня 2018

Купив: Прогулянкова коляска Carrello Magia Blue, Замовлення №146660464

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент, повернення товару

Відповідь представника «Spok.ua»
Добрый день, просим прощения за сложившуюся ситуацию. Подъем на 2 этаж у нас бесплатный. С курьером провели беседу по этому вопросу. Дополнительно с Вами связался наш менеджер. Еще раз приносим свои извинения.
Нина Михальчук не рекомендує цей магазин
16 квітня 2018

Хотів купити: Дитячий триколісний велосипед Baby Tilly Cayman T-381 Yellow, Замовлення №13495

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Spok.ua»
Доброго дня, кол-бек передзвонює автоматично, коли з'являється вільний оператор. Щодо доставки, то кур'єр дзвонив на обидва номери вказані в замовленні. Також на обидва номери намагалися додзвонитися наші менеджери. Але безрезультатно. В будь-якому випадку, ми приймемо до уваги Ваші зауваження для покращення нашої роботи.
Инна Муха рекомендує цей магазин
21 березня 2018

Хотів купити: Tilly Trike T-371, Замовлення №9725

Сподобалося: наявність

Товар соответствует заявленному, доставка на следующий день.
Niknata не рекомендує цей магазин
7 лютого 2018

Купив: Carrello Quatro Deep Water, Замовлення №3801

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: , наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказ пришлось ждать неделю, в итоге привезли коляску не того цвета.Начали убеждать что на фото и в жизни разные цвета. В итоге на мою просьбу разобраться меня проигнорировали.
eaglets1 не рекомендує цей магазин
3 січня 2018

Купив: Кукла Limo Toy Мила, Замовлення №43878

Сподобалося: наявність, видача товару на складі

Не сподобалося: , відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Spok.ua»
Приносим свои извинения за данную ситуацию. К сожалению, браки, иногда случаются. Как только товар получим, сразу отправим Вам возврат средств.
Ольга Лелюх не рекомендує цей магазин
30 грудня 2017

Купив: Синтезатор WinFun Синтезатор на ножках (2068 NL)

Не сподобалося:

Заказали детское пианино в этом интернет магазине. Пообещали доставку через 3 дня и пометили что бы курьер набрал за час. Курьер набрал за 15 минут и очень спешил, забрали товар не проверяя. На утро распаковали пианино и оно оказалось б/у. Кнопка on/of до при наклоне сама ездит - совсем не держит, на диске остатки каши, клавиши поцарапаны. На звонок к оператору - сказали сдавайте обратно и график работы. И это говорят 30 декабря... Очень обидно, ведь заказывали не за 300 грн синтезатор
Відповідь представника «Spok.ua»
Ольга, сожалеем за доставленные неудобства. Мы всегда просим покупателей проверять товар при курьере. Курьер подождет, это его работа. Относительно товара. Мы не торгуем б/у товаром. Если попадаются товары с деффектами, которые возвращаются пользователями, они сразу списываются.
27 грудня 2017

Купив: Музична іграшка Joy Toy Танцующий Жук (7013), Замовлення №41474

Не сподобалося: , асортимент

Katedesire88 не рекомендує цей магазин
1 грудня 2017

Купив: Блоковий конструктор LEGO DC Super Hero Girls™ Бэтгерл: погоня на реактивном самолете (41230), Замовлення №38355

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі

Леся Ільницька не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2017

Купив: Коляска для кукол Bambi 69882BN, Замовлення №33291

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Замовила на подарунок коляску для ляльки))Вислали дуже швидко але зовсім у іншому кольорі,якість товару не співпадає до ціни))Не акуратно зроблена.Щей до того вже поламана)металічна трубка розламана на двоє))Не хотілось би марно потратити майже 800 грн.щей для дитини травма. Сидить і плаче)))Кидаю фото що поломане яка мала бути і яку вислали))