Денис Новосільний рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Корпус GameMax H605-TR, Замовлення №20450686180966

Хороший консультант. Товар прийшов в ідеалі
Виктор Кривошей рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: Cablexpert CCB-HDMIL-2M, HDMI V.2.0, Кабель Cablexpert DisplayPort to DisplayPort 2m Black (CC-DP3-2M), Монітор Lenovo L32p-30 (66C9UAC1UA), Замовлення №24950

Товар отримав, все чудово! Виникли проблеми через підключення по HDMI. Монітор став видавати потріскуючий звук і періодично тухнути (раз за 2-5 секунд). Після заміни кабеля на DisplayPort проблема вирішилась. Рішення купити відразу два кабелі була дуже правильною. Покупкою дуже задоволений, а HDMI кабель десь на роботі знадобиться.
Ok5 рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Карти microSDXC, Замовлення №40669

Роботою працівників магазину задоволена. Все чітко, якісно, швидко. Є побажання: добавити варіанти доставки, зокрема Укрпоштою.
Віктор Семенович рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Купив: Crucial P3 Plus 1 TB (CT1000P3PSSD8), SSD накопичувач Crucial P3 Plus 1 TB (CT1000P3PSSD8), Замовлення №40627

Залишився задоволеним. Швидко відреагували на моє замолення і в той день що замовляв відправили його. Товар справний, гарно упакований, пломба на місці, в наявності гарантійний талон. Відправлення прийшло наступного дня. Дякую!
Володимир Яровенко рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Купив: Lenovo Tab M10 Gen 3 4/64GB Wi-Fi Storm Grey (ZAAE0027UA), Замовлення №замовлення №39845

Постійно купую різноманітну техніку саме в цьому магазині, ціни як завджи самі нижчі, а якість обслуговування на найвищому рівні. Купив планшет дитині - все СУПЕР!
YurM рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Лазерний картридж G&G Картридж для HP LJ P1505/ M1120/ 1522 series Black (G&G-CB436A), Замовлення №39588

Підтримка є. Замовив, зателефонували, через добу отримав. Ціни приємні.
m1hali4 не рекомендує цей магазин
9 січня 2023

Хотів купити: Настінне кріплення KSL WMO-5121N

Не сподобалося: відповідність умов оплати

не відвантажують без передоплати
Представник магазину «НКТ»
Доброго дня. Ми змушені працювати за передоплатою, оскільки почастішали випадки відмови від замовлень, а перевізники безплатно товар не доставляють.. Як правило, ми просимо внести передоплату у розмірі від 100грн.
11 січня 2023 Відповісти
Не актуальна інформація стосовно наявності товару.
10 березня 2023 Відповісти
Ирина Сперкач рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор yenkee yps 2020-20000mah, Замовлення №

Дуже хороший та надійний павер банк, незамінний в данний час. Користуюсь уже місяць, все влаштовує, нарікань немає. Рекомендую цей магазин!!!
VitaliiT рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 6/128GB Black, Замовлення №#39287

Оформив замовлення, товар був в наявності, того ж дня замовлення було готове до видачі. Рекомендую.
alt402 рекомендує цей магазин
27 грудня 2022

Купив: LogicPower AGM LPM-MG 12 - 26 AH, Жорсткий диск WD My Passport 5 TB Black (WDBPKJ0050BBK-WESN), Замовлення №38730

Купляв двічі. Обидва рази було в наявності по вказаній ціні. Привезли вчасно. Єдине, чого мені не вистачало, - це оплати карткою онлайн.