Віктор Половинченко не рекомендує цей магазин
6 вересня 2017

Хотів купити: Samsung RB33J3200WW

цена есть, товара нет! хотя на сайте написано "есть в наличии"... не рекомендую. цены низкие, а реально не продают по таким ценам...
Сергей не рекомендує цей магазин
25 серпня 2017

Хотів купити: Best 414/ /2m/ 60W, Замовлення №13796

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Відповідь представника «Lazeika»
Вкажіть будь-ласка назву моделі або код товару на нашому сайті. Або номер замовлення, бо у іншому випадку цей відгук "ні про що".
Кто занимается ответами на отзывы? Читайте отзыв внимательнее.Отзыв содержит всю необходимую информацию На всякий случай для "представителя «lazeika™»" Номер замовлення: №13796 Замовлено Best 414/ /2m/ 60W 00000000625 | є на складі 1 660 грн. 1 шт. 1 660 грн. и ваш ответ на эл. почту: Andriy — Номер замовлення: №13796 Добрий день! товара немає в наявності.
29 серпня 2017 Відповісти
Представник магазину «Lazeika»
Перевірили інформацію. Витяжка є, єдине що не 2m, а 1m (тобто 1 мотор). Можете залишити Ваш email, відправимо Вам фото.
30 серпня 2017 Відповісти
Ви за ту ж суму пропонуєте мені придбати модель що коштує набагато дешевше і вважаєте, що це рішення проблеми. Мені не потрібна модель з одним двигуном, а ви хоча б виправте помилки на сайті, поставте статус \"немає\" на модель Best 414/ /2m/ 60W або поставте на неї правильну ціну, яка не може бути однаковою з моделлю Best 414/ /1m/ 60W .Це буде схоже на \"Мы заботимся о том, чтобы вы не тратили свое драгоценное время...\" цитата з вашого сайту, розділ Про магазин.
30 серпня 2017 Відповісти
9 жовтня 2016

Купив: Zelmer ZVC 722 STUA (829.0ST), Замовлення №11762

Олександр, дуже Вам вдячний за допомогу в ремонті пилососу. 0674641401 Сергій
Polbod рекомендує цей магазин
15 червня 2016

Купив: Тример косметичний Remington NE3750, Замовлення №15909

Мне понравилось. Сегодня заказал, через день получил! Товар отличный, что хотел то и купил, причем дешевле чем думал. Спасибо Лазейке!
23 березня 2016

Купив: електродуховка Asel AF-0123

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, сервісна підтримка

Все зроблено оперативно. Дякую.
Sergio рекомендує цей магазин
14 грудня 2015

Артем Тарасюк не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2015

Купив: Тепловентилятор ergo hv-106

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент, повернення товару

Відповідь представника «Lazeika»
Добрий день. Можете повернути брак назад (інформація відправника в ТТН нової пошти)
7 вересня 2015

Купили сушку и через час - сгорела . Отдали назад в магазин , хотели забрать деньги , т.к. мне не нужен бракованный товар + не работает . Магазин отказал мне в деньгах , прислали ( типа после ремонта - обратно ). Я звонила менеджеру , который обещал вернуть деньги , но его нет на месте + в отпуске . На права покупателей им все равно!
nicklays рекомендує цей магазин
3 вересня 2015

Дважды пользовался услугами интернет магазина, очень оперативная доставка, отличное качество товара, порядочные и вежливые люди!
Гість рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 травня 2015

Хотів купити: Замовлення №11463

Искал недорогой вентилятор. Нашёл здесь по адекватной цене. Как ни странно, несмотря на низкую цену, товар оказался в наличии, доставили на следующий день, всё работает. Огромное спасибо, был приятно удивлен низкими ценами и высоким сервисом.