jeyme рекомендує цей магазин
10 травня 2014

Не сподобалося: видача товару на складі

Відповідь представника «Lazeika»
Дякуюємо за гарний відгук. При наступних замовленнях вказуйте Ваш номер замовлення (в смс) для знижки.
rulik рекомендує цей магазин
6 травня 2014

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, сервісна підтримка

Хороший магазин. Всё очень быстро и без лишних сложностей. Рекомендую. І ще. Мені, як хрків"янину, особливо приемно було почути правильну і красиву українську мову від операторів магазину. Дуже дякую.
Відповідь представника «Lazeika»
SharpSteel не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 квітня 2014

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Lazeika»
Дякуюємо за гарний відгук. При наступних замовленнях вказуйте Ваш номер замовлення для знижки. Про інформованість - прийняли до уваги. Зміни будуть з часом внесені.
13 квітня 2014

Очень доволен. Спасибо. Сервис. Скорость и качество обслуживания. Заказывал духовку. Претензий нет. Рекомендую и буду обращаться. Call ценр на 5. Отправка доставка. Обошлось дешевле, чем в прайсе. Спасибо. Удачи.
25 березня 2014

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Купив холодильник Bosch KGV 39VI30, після чого на сайті його вже не було в наявності, тобто забрав останній. Зазвичай останіх товарів не купляю, бо вони часто стукнуті, або деформовані, але цей приїхав цілий. Не бійтеся купляти навіть останній товар - він в цьому магазині такий самий як і перший.
1 лютого 2014

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказала нещодавно електро духовку, дуже задоволена і ціною і якістю, вчора проплптила сьогодні получила просто клас) Дуже велике дякую вам
sandman рекомендує цей магазин
30 січня 2014

Отличный магазин, порадовали цены и отношение! Доставили товар оперативно, спасибо!
20 січня 2014

Дуже хороші ціни (в порівнянні з іншими магазинами), приємне обслуговування оператора (дякую Іванці - ввічлива, толерантна, уважна). Купила плиту і духову шафу Гореньє-задоволена-фабрично запаковані, гарантійний лист на українській мові, ніяких претензій. Доставили оперативно-через дві години після замовленння. Тепер вибираю пралку-обидва підходящі варіанти наявні у Лазейці,якусь одну з них тут і замовлю.
10 січня 2014

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказувала газову плиту, чесно кажучи , дуже хвилювалась, але все пройшло чудово. Ціни приємно дивують, магазин працює швидко і якісно!!! Залишилась задоволена і дуже вдячна.
Гість
Ціна на цьому сайті відрізняється від магазинної в 10 грн, думаю це невеликий недолік)))
10 січня 2014 Відповісти
9 січня 2014

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару