Пивоварченко006 рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 10 4/64GB Carbon Gray, Замовлення №106011

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Декілька днів назад отримав замовлення, все чудово, телефон запакований, працює чудово. Із мінусів : я взагалі хотів білий колір (на подарунок), але його не виявилося в наявності після уточнення, тому запропонували на заміну інший колір. Ну це не принципово, але все ж таки треба щоб обов'язково уточнювали наявність у менеджера, всі хто буде замовляти тут
Petya gigi рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Робот-пылесос Viomi Robot Vacuum Cleaner SE, Замовлення №105988

В принципе нормальный магазин. Заказывал доставку курьером, конечно вышло не дёшево из-за габаритного товара, но все равно дешевле получается чем у больших маркетплейсов
Інна матюська рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Смартфон realme 8 6/128GB Cyber Black, Замовлення №105860

Замовляла по передоплаті новою поштою, смартфон прийшлв запакований, в плівці, є NFC (це було дуже важливо). Обслуговування приємне, менеджери уточнюють всю необхідну інформацію та дуже ввічливі, це дуже сподобалося
Евгений masloy рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/128GB Nighttime Blue, Замовлення №105871

Класний клієнторієнтований магазин. Телефон прийшов швидко та без проблем, особливо хочу відмітити швидкість обробки замовлення та відправлення
Екатерина Мила рекомендує цей магазин
3 липня 2022

Купив: Смартфон UMIDIGI Bison Pro 8/128GB Storm Grey, Замовлення №101155

Магазин работает по предоплате, что конечно очень настораживает. Но по ценовой политике они первые в предложении на хотлайне, по самым низким ценам, из-за этого все же на предоплату согласилась. Слава богу все прошло удачно )) товар пришел , новый, пока что меня все устраивает, ставлю плюс
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Екатерина, мы работаем с 2012го года, информации о нас за это время накопилось много, в основном только позитивные отзывы, как Ваш. Обращайтесь еще!
Юрий дурицкий рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Купив: OnePlus Nord 2 5G 8/128GB Gray Sierra, Замовлення №101179

Супер, по такой цене новейшие модели телефонов, класс магазин!
Lev Che не рекомендує цей магазин
12 червня 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 11 6/128, Замовлення №104466

гроші за доставку не повернули (в обидва боки), хоча визнали, що проблема не з вини покупця.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Доброго дня Михайло. Хотіли Вам повернути кошти, але Ви чомусь відмовились..
предлагали мне вернуть деньги за доставку, если я поменяю отзыв на положительный!!!
13 червня 2022 Відповісти
Евгения дукан рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4G 6/128GB Pebble White (no NFC), Замовлення №100074

Все очень понравилось но жаль что у магазина нет самовывоза сейчас. Надеюсь вскоре исправится!
Светлана бучка рекомендує цей магазин
2 червня 2022

Купив: Наушники tws Samsung galaxy buds 2 white, Замовлення №101151

Очень быстро работают. Со мной связались через минуту после оформления заказа и попросили предоплату. Я с полным пониманием отношусь к предоплатам так что получила очень быстро товар, на следующей день. Мне все понравилось
shuraaaaaaaaa рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Mi 11 Pro 8/256GB Black, Замовлення №104320

Искала смартфон на подарок сыну. сравнила цены, решила заказать на All-ok. Менеджер очень быстро связался, был вежливым и приятным по общению. Сразу сделала оплату. Вовремя получила товар, спасибо)