AdeptUA рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: Xiaomi Redmi Note 9 4G 4/128GB Orange (No NFC), Замовлення №102540

Замовив телефон на подарунок. Зі мной швидко зв'язались швидко, менеджер культурний, того ж дня і відправили. Магазин рекомендую)
Олександр Баранов рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Redmi 9, Замовлення №102312

Виталий с не рекомендує цей магазин
8 лютого 2022

Купив: Xiaomi redmi Note 7 4/64 Black global Version, Замовлення №85216

Придбав Телефон у даної компанії 17 вересня 2020 року. Нещодавно відклеївся екран(не зрозуміло як воно взагалі трималось). Звернувся до офіційного сервісного центру(мастрефон). При ремонті виявилось що телефон на момент покупки був не новий, а відновлений. Не оригінальній екран , не оригінальна задня кришка, відсутні пломби.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв`язок! Ситуація , що сталась неприятна для нас, так як такий випадок у нас вперше, ми продаємо тільки нову техніку, та довіряємо своїм постачальникам . Нажаль зробити розслідування на даний товаром немає змоги, так як з моменту покупки пройшло більше як 1,5 роки із телефоном за цей час могло статись все, що завгодно , і віднесли ви його не у наш авторизований сервісний центр. Приносимо вибачення за таку ситацію, але якби це сталось протягом 14 днів з дня покупки, то ми б без проблем обміняли вам смартфон, але зараз вже встановити що із ним було не маємо змоги.
David Goverman рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: Наушники TWS (, Замовлення №101433

Купил в один клик, перезвонили, подтвердили заказ. Пришёл товар быстро. Качество наушников на высоте!
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Дякуємо Вам за відгук! Чекаємо на Вас знову!
Владимир Лысенко рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Смартфон realmi c25s

За профессионализм Павлу 5+из 5. А с сайтом работать буду и в дальнейшем.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Владимир, спасибо Вам за отзыв! Ждём Вас за новыми покупками!
Demyan Volosovich не рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Хотів купити: Realme buds air pro

Положительные отзывы пытаются выменивать на скидку в виде ваучера который в последующем не принимают
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Добрый день, напишите номер вашего заказа. Хотим разобраться в данной ситуации, что именно вам не понравилось в работе нашего магазина?
Не знаю о чем речь, хотелось бы тоже получить ваучер)) Но мне набрали, уточнить, все ли ок по товару который я купил, подошел ли и тд, это меня очень удивило! Ребята, так держать.
8 лютого 2022 Відповісти
Ruslan Kyba не рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 5a 5G 6/128GB Mostly Black

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Указана возможность "Оплата частями" от Приват Банка, по факту её нету.
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Добрый день, подскажите пожалуйста, где именно на нашем сайте указано, что есть оплата частями от ПриватБанка?
Указано на странице магазина и под каждым товаром на хотлайн https://hotline.ua/yp/21146/
8 лютого 2022 Відповісти
Ваня Сайронов рекомендує цей магазин
19 січня 2022

Купив: Sigma mobile x style 18 track green

Купил бабушке новый телефон, очень удобный в управлении и по нереальной классной цене, подобные телефоны везде по 1000+ Грн. Спасибо, магазин качественный с хорошей техникой, как-нибудь ещё зайду к вам)
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Спасибо Вам за покупку! Ждём снова Ваши заказы!
Кирилл Спицын рекомендує цей магазин
16 січня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128GB Grey, Замовлення №100254

Оформил заказ на этом сайте. Практически сразу перезвонили. Оператор Дмитрий обяснил все нюансы товара и доставки. Спасибо
Відповідь представника «All Ok - Все О'кей»
Кирилл, спасибо Вам за покупку! Желаем Вам приятного пользования новым смартфоном!
shuurkaaaa рекомендує цей магазин
5 січня 2022

Купив: Смартфон Meizu M8 4/64GB Black, Замовлення №987531

Замовлення прийшло вчасно та не виникло ніяких проблем. Спілкувалася з менеджером Дмитром, дуже приємний хлопець, на відміну від працівників в інших магазинах добре пояснив різницю між іншими моделями та переваги замовленої.