foggi luda рекомендує цей магазин
20 травня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4G 4/128GB Carbon Gray (no NFC), Замовлення №93649

хочу відмітити якісну роботу магазину та особоиво персоналу, дуже уважні до клієнта, та приділяють ствльки часу на розмову, без швидкого кидання трубки. В мене було багато питань шодо телефону та його настройці, менеджер ввічливо допомогла, сервіс мені дуже сподобався.дякую
Евген Безсмертный рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9 4/64Gb Purple (no NFC), Замовлення №93597

Побольше б таких магазинов. Заказ оформил через корзину, сразу перезвонили и доставлено было на Следующий день!! Я думал над будет ждать дня три минимум. Супер скорость и очень радуют цены Отмечу себе этот магаз в избранное
_annet_ рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Купив: Беспроводная зарядка, Замовлення №104056

Шукала бездротову зарядку. Тут була найнижча ціна. Залишала замовлення, через півгодини зателефонував менеджер, дуже насторожила повна передплата, але вирішила ризикнути. Не пожаліла, отримала зарядку. Дуже задоволена))
Alex Alexey не рекомендує цей магазин
17 травня 2022

Хотів купити: Электросамокат Xiaomi Mi Electric Scooter Essential Black

Не сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

На Hotline гарантия 12 мес указана, по факту 3. Оплата указана одна, по факту только полная предоплата. Доставки тоже нет как указано на сайте и хотлайн.
M.a.x рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Внешний аккумулятор, Замовлення №103779

Впервые покупала в этом магазине. Попросили полную предоплату, отправили в этот же день. Буду ещё покупать здесь
Sergterem2 рекомендує цей магазин
15 травня 2022

Купив: Xiaomi life kettle i25, Замовлення №102758

Магазин сподобався. Спочатку звісно переживав за повну передплату (але потім виявилось що майже всі не великі маркетплецси та магазинчики працюють по повній передоплаті). Тому за таку ціну (найнижча зі всіх пропозицій) вирішив все ж спробувати. Все ок! Чайник відправили на наступний день після оплати. Обслуговування також сподобалось особливо дівчина менеджер)))
Lara555 рекомендує цей магазин
12 травня 2022

Купив: Enchen blackstone 3, Замовлення №102167

Замовила чоловіку бритву, покупкою задоволена, ще обов'язково повернусь за наступною покупкою для себе)))
Хос рекомендує цей магазин
11 травня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy M62 SM-M625F 8/256GB Blue, Замовлення №102780

Хороший магазин, заказ оформили и подтвердили быстро, покупкой доволен. Жаль только что не оказалось чехла на эту модель. Надеюсь ассортимент расширят))
Дима Попов рекомендує цей магазин
13 квітня 2022

Купив: Powerbank rock, Замовлення №102899

Срочно нужен был павербанк. Менеджер Димитрий оперативно принял заказ. Отправили в тот же день. Спасибо
Angry pers не рекомендує цей магазин
23 лютого 2022

Купив: Samsung USB-C Wall Charger with Cable USB-C 45W Black (EP-TA845XBEGRU), Замовлення №102694

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка