Никита рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F3 6/128GB Night Black, Замовлення №728474

Решил купить этот аппарат, остался им полностью доволен. Рекомендую к покупке именно у них.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Никита, дякуємо за відгук та рекомендації! Будемо раді бачити Вас знову. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Slobidsky рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Планшет Lenovo Tab M7 TB-7305X 1/16GB LTE Onyx Black (ZA570039UA), Замовлення №724089

Мамі сподобався. Це ще 1 плюс. Ще "+" за відсутність усіляких "додаткових послуг"! І взагалі, все чітко, спокійно, без проблем.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Slobidsky, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Сергей Цапко рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A32 4/64GB Black (SM-A325FZKD)

Все хорошо, покупкой доволен
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Сергей Цапко, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
lionandrew рекомендує цей магазин
17 серпня 2021

Купив: Наушники Sony Sony WF-1000XM3B Wireless Noise Cancelling Headphones Black, Замовлення №1646

Замовив на сайті, менеджер уточнив подробиці замовлення. Через день забрав наушники. Покупкою задоволений. Одним словом - магазин однозначно рекомендую, ціни, мабуть, самі низькі в Україні, наушники теж гарний вибір для покупки.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
lionandrew, дякуємо за відгук! Наша команда робить все для того, щоб наші клієнти залишалися задоволеними. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!
Bakalova_ira рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro 6/128GB Frost Blue, Замовлення №725438

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Перезвонили быстро. Телефон был запечатан. К просьбе проверить телефон отнеслись спокойно. Помогли включить, поставить симку, проверить. Все очень хорошо.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Bakalova_ira, дякуємо за Ваш відгук! Ми щасливі працювати для Вас і забезпечувати наших клієнтів найкращим сервісом. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Владимир Гольцев рекомендує цей магазин

Купив: телевізор

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Цена соответствует, упаковка не нарушена, всё работает. Продавца рекомендую.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Владимир Гольцев, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Net Ukr рекомендує цей магазин

Купив: Xiaomi Mi Box S (MDZ-22-AB), Замовлення №3388

Товар відповідає заявленому на сайті, гарантія 12 місяців.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Net Ukr, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
_Андрей_ рекомендує цей магазин

Купив: Wi-Fi роутер ASUS RT-AC59U V2, Замовлення №725429

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі

Цена соответствует, упаковка не нарушена, всё работает. Продавца рекомендую.
Відповідь представника «Nofelet.ua»
_Андрей_, дякуємо за відгук та рекомендації! Будемо раді бачити Вас знову. З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Василий григорьевич рекомендує цей магазин

Купив: Телефон tecno spark 6, Замовлення №725267

Телефон работает нормально, обслуживание отличное
Відповідь представника «Nofelet.ua»
Василий Григорьевич, дякуємо за Ваш відгук і вибір нашого магазину!!! Завжди раді Вам і чекаємо за новими покупками!) З Повагою Інтернет-магазин Nofelet!)
Koo Took не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 серпня 2021

Купив: Защитное стекло DM 11D Premium glass для Samsung A 32 Black, Замовлення №726874

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Оператор чата порекомендовала защитное стекло к телефону,которое в итоге по размеру оказалось большим. Пришлось выбросить товар
Вернули деньги, спасибо за порядочность.
13 серпня 2021 Відповісти