13fox рекомендує цей магазин
13 травня 2022

Купив: Apple MacBook Air 13, Замовлення №81333

Спочатку захотів новий чохол на айфон, загуглив - знайшов цей магазин, оформив замовлення, через день отримав товар, все добре. Потім треба було макбук взяти, також онлайн замовлення, оплата 100% на карту без комісії, бо вже якась довіра є, наступного дня на НП забрав новий запечатаний мак, все добре. Але зараз бачу, що в цьому магазині ціна вища за інші на 1-2 000грн, що якось дуже багато як для нашого часу. Може коли ціни будуть десь +/- як у інших магазинів, то ще щось куплю.
ElbruzOne рекомендує цей магазин
31 березня 2022

Купив: Dualsense, Замовлення №80170

Сделал заказ по самой низкой цене из всех магазинов, ожидая, что его отменят, как и в остальных магазинах, где пытался заказать по рекомендованной цене с момента начала войны. Приятно удивился, когда перезвонил менеджер и не отменил заказ, а сказал, что нужно оплатить его, и тогда геймпад вышлют. Оплатил — через несколько дней забрал геймпад на почте. Единственное, что немного расстроило — в комплекте не было гарантийного талона.
Анна Перебейнос рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: Apple iPhone 12 Pro, Замовлення №78377

Телефон покупала 3 месяца назад. Во время эксплуатации всё работает отлично,менеджера очень приветливые,профессионалы,приятно с ними работать,всё подсказали,рассказали.Распаковали товар в магазине,всё новое, оригинальное. Радует гарантия 1 год от магазина, за которую не нужно доплачивать. Рекомендую магазин,пока все положительно)
Иван Кривич не рекомендує цей магазин
24 листопада 2021

Хотів купити: Навушники TWS Marshall Minor III Black (1005983)

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Товара нет в наличии, на момент обращении товара нет ни в одном магазине в стране, но зачем морочить голову наличием товара? Что бы трафик на сайт нагнать? Категорически не рекомендую.
Відповідь представника «iCases»
На вечір нам прийшло всього 2 шт цієї позиції. В неробочий магазину час залишили більше замовлень, ніж к-сть товару( Приносимо вибачення через незручності, але пи поважаємо всіх клієнтів, і товар дістався тим, хто його перший замовив.
FilipPestrikov рекомендує цей магазин
20 листопада 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Gold (MLL83), Замовлення №73603

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Все пришло, упаковано хорошо, товар не поврежден, все идеально. По дате доставки немного не попали, но не критично. Рекомендую.
Відповідь представника «iCases»
Дякуємо, що вибрали саме нас. Нам важливо, що Вам все сподобалось!
Ирина Евгеньевна рекомендує цей магазин
28 жовтня 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 256GB Silver (MLLC3), Замовлення №72953

Покупаю в этом магазине третий год подряд. Сервис отличный, менеджеры очень приветливые. Никогда не было нюансов по соответствию цены и наличия, как на сайте указано - так и есть. Забрала свой телефон в день оформления заказа. При последней покупке, менеджер наклеил защитное стекло, как постоянному клиенту сделали скидочку) Магазин однозначно рекомендую и буду обращаться ещё!)
Відповідь представника «iCases»
Ірино, дякуємо за Вашу довіру. Дуже приємно, що Вам все сподобалось. Ми дуже стараємось :)
Олег Тимошенко не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2021

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 12 Pro Max 128GB Gold (MGD93)

Не актуальная информация о наличии товара
Відповідь представника «iCases»
Ув. Олег. К сожалению у нас вчера произошел сбой по ценам по всем товарам в магазине. Подтянулись старые цены. Приносим Вам извинение за потраченное время. Надеемся на Ваше понимание.
Юрий Полищук не рекомендує цей магазин
21 вересня 2021

Хотів купити: Apple MacBook Pro 13

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Відповідь представника «iCases»
Ув. Юрій. Підскажіть будь-ласка позицію, яка Вас зацікавила. Перегляну додатково наявність. Можливо виникла якась помилка.
Valerie Trofimchuk рекомендує цей магазин
3 вересня 2021

Купив: Чехол ESR Cloud Soft HaloLock MagSafe Blue для iPhone 12 mini

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Спасибо магазину iCases за быстрое и качественное обслуживание. Товар пришел быстро и в соответствии с заявленными фото и описанием на сайте. Буду обращаться к ребятам еще не один раз, рекомендую!
Каріна Шкуріна рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Купив: Чохол для смартфона BeCover Спортивный чехол для телефона 6,5 на руку BC0011 Black-Blue (705343)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Перезвонили быстро,отправили за три дня,единственный минус переплата по карте.