Dvvi не рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 256GB Gold (MWCP2)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Виктор Поляков рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 квітня 2021

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone SE 2020 64GB Black (MX9R2/MX9N2)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Когда перешёл по ссылке данного товара не то что не было в наличии, а даже такой страницы не было, т е ссылка вела в никуда, отличный магазин, нет
можливо технічні неполадки? це ж все техніка і сервери, це буває, і потрібно це розуміти. навряд прям магазин тебе заблоквав щоб ти в житті більше нічого не міг там побачити, бро)))
12 квітня 2021 Відповісти
А, ну ок! Через время исправили и то хорошо, согласен техника иногда подводит, иногда сервера ложатся, бывает)
12 квітня 2021 Відповісти
Oleksandr Rudenko рекомендує цей магазин
3 квітня 2021

Купив: Чохол для смартфона Pitaka Air Casefor iPhone 12/12 Pro Black/Grey (KI1201PA)

Купил чехол, качество отличное - оригинал, товар пришел быстро
proMaks рекомендує цей магазин
23 березня 2021

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone XR 64GB Yellow (MRY72)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

интуитивно понятный магазин, классно сделанный сайт, вежливые сотрудники. искал себе телефон на этом сайте и друг посоветовал именно тут. Широкий ассортимент. Советую
alex_89 не рекомендує цей магазин
5 березня 2021

Купив: Мультипортовый адаптер Satechi Aluminum Type-C Dual Multimedia Adapter Silver (ST-UCSMA3S), Замовлення №63920

Чего такие «вежливые» и внимательные продавцы не отвечают на комментарии клиентов ?!
25 березня 2021 Відповісти
marynakr рекомендує цей магазин
22 лютого 2021

Купив: Оригинальная зарядка Apple Lightning USB для iPhone, Замовлення №58528

Дуже задоволена сервісом компанії!!! В мене виникла проблема з зарядкою через 4 місяці і мені її безкоштовно замінили!!! Рекомендую! Дуже дякую за оперативність!
Makar Lera рекомендує цей магазин
25 січня 2021

Купив: Apple iPhone 11, Замовлення №62101

Неодноразово купуємо техніку та аксесуари в мережі iСases. Вражає широкий асортимент і приємні ціни. Привітні та компетентні продавці професійно консультують та оперативно обслуговують клієнта. Дякуємо iСases за оригінальну техніку та чудовий сервіс. Надалі будемо звертатись саме до Вас. Рекомендуємо!
Юрий рекомендує цей магазин
22 грудня 2020

Купив: Планшет Apple iPad 10.2 2020 Wi-Fi 128GB Space Gray (MYLD2), Замовлення №60337

Качеством товара и обслуживания доволен. Удобно добираться до магазина. Цена соответствует заявленной. Радует гарантия магазина 12 месяцев. Пожелание продавцам магазина информировать покупателей о модификации товара, например, чтобы знать о типе зарядного устройства. На упаковке указана модель с кодом страны, но не все покупатели в этом разбираются.
VolodyaK30 рекомендує цей магазин
15 грудня 2020

Купив: Apple iPad mini 5 Wi-Fi 64GB Gold (MUQY2)

Придбав в даному магазині iPad mini 5 , дуже задоволений покупкою РЕКОМЕНДУЮ!! Сподобався сайт, простий і зручний в користуванні , в магазині приємний і вічливий персонал, сам магазин просторий і є де присісти. Також запропонували великий вибір чохлів , та захисне скло , яке я там і придбав , при чому поклеїли безкоштовно , В загальному задоволений , прийду ще за покупками !
Эдуард Танас не рекомендує цей магазин
9 грудня 2020

Хотів купити: Планшет Apple iPad mini 5 Wi-Fi 64GB Space Gray (MUQW2)

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

Товара нет вообще такого. Ценник не правят ни на сайте ни на HotLine