Oksana Iguana не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 квітня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 256GB Green (MWLR2)

Не сподобалося: видача товару на складі, сервісна підтримка

iAlexander рекомендує цей магазин
4 квітня 2020

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2)

Все класно, швидко, зручно! Забрали самостійно в магазині навушники, наступного дня після замовлення на сайті. Дружина задоволена.
Anniewrld рекомендує цей магазин
1 квітня 2020

Купив: Планшет Apple iPad Air 2019 Wi-Fi 256GB Space Gray (MUUQ2)

Отличный магазин, приятное обслуживание. Очень быстро отправили товар. Всё понравилось, рекомендую!
Станіслав рекомендує цей магазин
7 березня 2020

Купив: Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2), Замовлення №50217

У магазині винесли стилус, але навіть не показали, адже була розпакована коробка. Тому протягом 20-30 хв. підвезли новий запакований. Все підійшло, рекомендую!
arcana_j не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 січня 2020

Купив: Iphone 7 Plus, Замовлення №15775

Сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

23 грудня 2019

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2)

Покупка прошла идеально. Все показали,рассказали,основные моменты настроили. Все быстро и качественно. Отзывчивые люди, покупал в этом магазине, покупаю и буду покупать и далее. Проверено временем)
ref не рекомендує цей магазин
10 грудня 2019

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

21й век, а ребята не работают с картами. на сайте красуются значки виза и мастеркард, но там нет даже терминала в магазине.
Exstore7 рекомендує цей магазин
22 листопада 2019

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 128GB White (MRYD2)

Владимир рекомендує цей магазин
13 листопада 2019

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Nike Series 5 GPS 44mm Silver Aluminum w. Silver Aluminum (MX3V2)

Магазин хороший, срочно нужны были часы в подарок. Позвонил уточнил наличие и вечером того же дня забрал. Рекомендую.
Dmytro Vostrikov рекомендує цей магазин
5 жовтня 2019

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2)

Замовлення прийняли і обробили, є смс підтвердження про замовлення і де забрати. Товар був в магазині в наявності. На місці все перевірили, налаштували. Коробка була в плівці, телефон неверлок, все працює.