Vi28 рекомендує цей магазин
30 жовтня 2020

Купив: Шторка для ванной

Відповідь представника «Краб»
Дякуємо за позитивний відгук. Сподіваємось й надалі бачити Вас серед наших покупців.
Алексей Пискун не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2020

Хотів купити: Водонагрівач газовий проточний (газова колонка) Gorenje GWH10NNBWC, Замовлення №24007

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, асортимент

Невідповідність ціни вказаній на hotline та на сайті продавця, продавець каже, що Вони не встигають обновити ціни, 19 та 20 10.2020 року за два дні не можуть оновити......
Відповідь представника «Краб»
Дякуємо за відгук. Так дійсно на сайті була помилка, виправили. Вибачте за незручності.
В'ячеслав Вікторович Дерунець рекомендує цей магазин

Купив: Бойлер дражица

0503858849 рекомендує цей магазин
23 вересня 2020

Купив: Радиатор отопления алюстал

Быстро заказал.в указанное время забрал
Виталий рекомендує цей магазин
18 вересня 2020

Купив: Водонагреватель (бойлер) Drazice OKHE 100, Замовлення №23817

Консультацыя очень профессиональная. Доставка вовремя. Цена ниже чем в других магазинах.
Ром4ик рекомендує цей магазин
18 вересня 2020

Купив: Дренажний канал Alcadrain APZ10-650M, Замовлення №23820

Boris Noha рекомендує цей магазин
3 вересня 2020

Купив: Труба Ekoplastik Труба Fiber Basalt Plus 20 Армированна базальтовым волоком, Замовлення №23627

Не сподобалося: оформлення замовлення

Покупал первый раз. Самовывоз на следующий день. Цены на многие позиции ниже рыночных и гипермаркетов. Брал полипропиленовые трубы, фитинги, краны и др. Буду заказывать еще по сантехнике, т.к. ремонт в новостройке.
Надежда Качуровская рекомендує цей магазин
2 вересня 2020

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, сервісна підтримка

Покупала в этом магазине в первый раз, всем довольна, доставка очень бюджетно вышло. Ванна класная и унитаз, по стоимости ниже чем в остальных магазинах. Доставили быстро.