Валерій не рекомендує цей магазин
15 листопада 2019

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje OGBS80SMV9, Замовлення №21858

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказал вечером на сайте бойлер, на второй день звонок с магазина: " Бойлер есть в наличии но он сегодня подорожал ровно на 300грн!" Вечером заказываю еще раз этот бойлер через сайт по такой же цене как вчера! Опять звонок и тот же продавец с тем же подорожанием на 300грн как с утра! Целый день так и не успели поменять цену! Не тратьте время! Покупайте в других магазинах!
Дякуємо за відгук. Вибачте за незручності.
Oleh Khavruk не рекомендує цей магазин
5 листопада 2019

Хотів купити: Радіатор опалення Mirado 500/96 AL

І на сайті і в хотлайн вказують нижчу вартість, після замовлення пропонують сплатити більше
DMITRIY BELOKON рекомендує цей магазин
28 жовтня 2019

Купив: Gorenje OGBS 80SM

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Відповідь представника «Краб»
Дякуємо за позитивний відгук. Сподіваємось й надалі бачити Вас серед наших покупців.
Денис не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2019

Хотів купити: Радіатор опалення Kermi FKO 22 500x800 (FK0220508W02)

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Как уже писали ниже, что при заказе по этим вкусным ценам, товар волшебным образом исчезает из наличия. Оказалось правда.
Mikhail Golodnyak не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2019

Хотів купити: Радиатор отопления Kermi FTV 22 300x900, Замовлення №21544

Сподобалося: замовлення через корзину

Поставили самую низкую цену на радиаторы Kermi, но их вообще нет в наличии. Сразу предлагают альтернативу Крадо. Спасибо за потраченное время.
Николай Косяненко не рекомендує цей магазин
30 вересня 2019

Купив: Gorenje WS-U 80 V[80 л], Замовлення №21378

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

не ведитесь на низкие цены этого магазина, после оформление заказа цена на товар внезапно вырастет. Цените свое время, покупайте у трастовых продавцов.
Юрий Анатольевич Васин рекомендує цей магазин
4 липня 2019

Купив: Global Radiatori Oskar 1800/95

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Хороший магазин. Второй раз беру там радиаторы.
sergyy рекомендує цей магазин
21 червня 2019

Купив: Koler pool neon new

Все прошло нормально. Заказал. Привезли. Купил.
Vadim Plaha рекомендує цей магазин
20 червня 2019

Купив: Газовая колонка gorenja

Все прошло хорошо
Відповідь представника «Краб»
aspid76 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
3 червня 2019

Купив: aLcaplast сифон для душевого поддона заниженный, хромированный (A491CR), Замовлення №20234

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

Гроші повернули