Alexander Panibratenko рекомендує цей магазин
5 березня 2019

Купив: Душова система Hansgrohe Crometta S 240 27269000

Не сподобалося: оформлення замовлення

Доставка была не быстрой, но меня устроило.
Відповідь представника «Краб»
Дякуємо за позитивний відгук. Сподіваємось й надалі бачити Вас серед наших покупців.
Vyacheslav Kryzhevsky рекомендує цей магазин
22 лютого 2019

Купив: Gorenie OR OGB 100 л, Замовлення №9304

Покупка товара пройшла швидко, якісно. Куплений бойлер Gorenie працює без проблем.
31 січня 2019

Хотів купити: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GT15U/B9

Цена на хотлайне ниже на 150 грн!.
Відповідь представника «Краб»
Дякуємо за відгук. Вибачте за незручності.
Ольга Крушинская рекомендує цей магазин
23 січня 2019

Купив: Ванна Cersanit Virgo 160x75 (S301-046), Замовлення №9038

Отличный магазин! Доставка очень быстрая! Все суппер!!!!!!
Роман Семенько рекомендує цей магазин
20 січня 2019

Купив: Ванна

Очень быстро работают
Катя Август рекомендує цей магазин
19 січня 2019

Купив: Котел Ferolli Domiproject f 24 c

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Котел замовили швидко, доставка прийшла через день. Товар новий, гарно запакований. Дякуємо.
Ольга Литвиненко рекомендує цей магазин

Sashok2106 рекомендує цей магазин

Купив: Панель kolo spring 170

Товар в наличии доставка своевременно
Павел Бражко рекомендує цей магазин
14 січня 2019

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Drazice OKCE 80 (110110801), Замовлення №9007

Спрацювали дуже швидко та якісно.
Treol рекомендує цей магазин
14 січня 2019

Купив: Радиаторы отопления и канализационный трап

Самая актуальная ценна из всех предложенных для аналогично товара. Быстрая доставка, удобная оплата при получении и осмотре товара.