cactoos не рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Купив: Google Pixel Watch LTE Polished Silver Case/Chalk Active Band, Замовлення №240828

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Інтернет-магазин прислав в точку видачі інший товар: смарт годинник, але без функції LTE, хоча в замовленні фігурувала саме LTE версія. Консультант в точці видачі запевнив, що це саме той товар, який я і замовив. Лише вдома я зміг переконатись, що LTE не підтримується. Повернення товару супроводжувалось скандалом, оскільки в точці видачі наполягали робити повернення лише після експертизи сервісного центру. Категорично не рекомендую цей інтернет-магазин.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Вдячні за відгук! Нам дуже прикро за ситуацію, яка склалася, обіцяємо вирішити її в найкоротші строки, вже зв'язалися з Вами та попередили персонал для скорішого вирішення.
Eugene Zaets рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Акб bl242 до lenovo , Замовлення №758272197

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук!
Денис «Den» Федоренич рекомендує цей магазин
31 грудня 2022

Купив: Телефон Redmi 10 c , Захисне скло для телефону BeCover Защитное стекло для Xiaomi Redmi Note 10 / Note 10S / Note 11 4G Clear (705994), Замовлення №0682071194

Всё отлично. Без проблем. И главное вовремя!!!
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Денис! Щиро вдячні за відгук! Звертайтесь до нас ще)
1 січня 2023 Відповісти
Елена Лазарева рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad 6/128GB Wi-Fi Graphite Gray (VHU4216EU), Замовлення №240378

Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня ! Вдячні за відгук! Звертайтесь до нас ще)
24 грудня 2022 Відповісти
MAГ Анатолій рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Планшет Blackview Tab 15 8/128GB Blue (6931548310303), Замовлення №240253

Був приємно здивований оперативністю роботи менеджера та доставки. В точці видачі дії співробітника були впевнені та професійні. Початкова експлуатація планшету (протягом тижня) - без явних зауважень, хоча робота з інтерфейсом дещо відрізняється від того, до чого я звик. Загальне враження від магазину та планшету - позитивне.
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Анатолій! Вдячні за відгук! Ми раді, що Ви залишилися задоволені якістю обслуговування та товаром і чекатимемо у нашому магазині знову!
22 грудня 2022 Відповісти
ezenhaim4559293 не рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Хотів купити: Шнур для заряджання , Мережевий зарядний пристрій Awei C-930 2xUSB 2.1A White

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не задоволений данним магазином взагалі... Заказ прийняли на 2 позиції , наступного дня передзвонили що одна вже на місці чекає інша буде через 2 дні, хоча на сайті написано що є в наявності ,оператор повідомила що через день буде... Смс прийшла через 3 дні, приїхав забирати на адресу, про це замовлення у пункті видачі взагалі не в курсі ,на місці були 2 стажори...так і не знайшли моє замовлення... не рекомендую зв'язуватися з даним продавцем...
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Олександр! Вдячні за відгук! Нам дуже прикро за ситуацію із замовленнями! Адміністратор особисто , після того як був знайдений товар, запросила Вас до магазину . Була проведена робота з персоналом, для виключення таких випадків на майбутнє. Будемо раді, якщо звернетеся до нашого магазину знову і постараємося надати Вам найкращий сервіс!
22 грудня 2022 Відповісти
Евгений . не рекомендує цей магазин
20 грудня 2022

Хотів купити: Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G 6/64GB Polar White

Не рекомендуется данный магазин, позвонили сделаои заказ, сказали что смартфон есть в наличии. Через день звонок, данного товара нет на складе, хотят тут на хотлайн и на сайте был в наличии в районе 9500, через 4 часа он уже стоит 11 тысяч.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Добридень, Євгеній ! Просимо вибачення за надані незручності! На жаль, справді товар у нас залишався останній, зі старої партії за зниженою ціною. Тепер доступний тільки на замовлення з очікуванням та за вищою ціною. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація і будемо раді, якщо зверніться до нас знову і запропонуємо Вам знижку або подарунок на наступне замовлення!
Коста Прав рекомендує цей магазин
18 грудня 2022

Купив: Garmin Fenix 6S Pro Sapphire Carbon Gray DLC with Black Band, Спортивний годинник Garmin Fenix 6S Pro Sapphire Carbon Gray DLC with Black Band (010-02159-25/24, 010-02159-7F), Замовлення №240214

Оператор Юля молодець.Три дні мучив ії допитами (про товар))))
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук!
18 грудня 2022 Відповісти
Аліна Юрченко рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня! Аліно, щиро вдячні Вам за відгук!
18 грудня 2022 Відповісти
olchik.kuzmina не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Павер банк Canyon, Замовлення №00007434

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Аналогічна ситуація!
15 грудня 2022 Відповісти