Max Dyshlyuk рекомендує цей магазин
7 квітня 2023

Купив: Кабель Lightning Tronsmart Lightning MFi 19AWG 1.2m Nylon Cable White, Замовлення №242441

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Максим! Щиро вдячні Вам за відгук! Будемо раді новим замовленням!
Volodymyr Shamray рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: Umigi bison pro, Замовлення №242373

Купували смартфон Umigi bison pro на подарунок за консультацією продавця-консультанта. Консультацією та покупкою задоволений
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Володимир! Щиро вдячні Вам за відгук! Будемо раді новим замовленням!
Ksu N рекомендує цей магазин
19 березня 2023

Купив: Смарт-часы UWatch SW92 Pink, Замовлення №107166174

Все добре, дуже швидка доставка! Дякую)
Petabajtik рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Tecno T301 Black, Замовлення №242220

Телефон получил, все как и договаривались, человек который отправлял (отправил наложкой) хотя я сделал полностью оплату на сайте, но менеджер все порешала, наложку отменили, магазин рекомендую, вопросы решают нормально
Vintik Spuntik рекомендує цей магазин
17 березня 2023

Купив: Планшет DOOGEE T10 8/128GB Grey, Замовлення №242203

Евгений Маринов рекомендує цей магазин
15 березня 2023

Купив: 9 t pro, Замовлення №Замовлення №400950167

Вечером заказал. Днём забрал. Быстро удобно
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Євгеній! Дякуємо за відгук! Ми раді, що наш сервіс виявився швидким та зручним для Вас. Чекаємо на Вас знову у нас на сайті!
15 березня 2023 Відповісти
Анна Пластун рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Powerbank AWEI P6K, Замовлення №MB000001401

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Анна! Вдячні Вам за такий теплий відгук, звертайтесь до нас ще!
Ирина рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Чехол накладка, Чохол для смартфона TOTO Sniper Case 2in1 Xiaomi Redmi 5 Plus Gray, Замовлення №762674467

Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Ірина! Вдячні за відгук! Звертайтесь до нас ще)
24 лютого 2023 Відповісти
Liza_12345 не рекомендує цей магазин
19 лютого 2023

Купив: Чохол на телефон, Замовлення №241878

Придбали чохол для телефону в жахливому стані, ніби ним уже хтось користувався, з потертостями і царапинами! Не рекомендую!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Єлизавета! Приносимо вибачення за предоставлені незручності та за те, що не перевірили ретельно товар перед відправкою, вже запропонували Вам варіанти вирішення питання, зокрема повернення коштів, будемо чекати на Вашу відповідь, сподіваємося, що зможемо виправити ситуацію в короткий термін!
Роман Мельник рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Tronsmart Encore Spunky Beat Black, Навушники TWS Tronsmart Encore Spunky Beat Black, Замовлення №241617

Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Роман! Вдячні Вам за відгук!
16 лютого 2023 Відповісти