Danylo Iushtin рекомендує цей магазин
11 лютого 2023

Купив: Портативная акустика Tronsmart Element Groove Bluetooth Speaker Black, Замовлення №241697

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук! Звертайтесь до нас ще!
Олена Безпала рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Чохол-накладка TOTO TPU High Clear Case Sony Xperia XA1 Ultra Dual (G3212) Transparent, Замовлення №No 269788066

Саме те, що замовляла. Надзвичайно швидка доставка. Користуюсь цим магазином не вперше, всім рекомендую.
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Олена ! Щиро вдячні Вам за відгук! Будемо раді новим замовленням!
8 лютого 2023 Відповісти
Viktoriya Gerasimenko Khachko не рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) Sandberg USB Type-C PD 20W 20000mAh (420-59)

Замовляла Павербанк, не відповідає заявленому вигляду, справності, та новизні, з магазину)))). Товар прийшов не новий, та не відповідав тому, як було вказано в опису, щей на 50% батарея. 2 раз по своїй наївності перезамовила, надіслали той самий. Не рекомендую зв'язуватися! дарма витратила свій дорогоцінний час
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Вибачте, будь ласка, за неприємну ситуацію.
Stark2109 Stark рекомендує цей магазин
29 січня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A52 4/128GB Violet (SM-A525FLVD), Замовлення №241454

Дякую менеджерам магазину Fishkl за гарну роботу швидко відправили замовлення. Телефон сертифікований обновився до 13 го андройду.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Вдячні за відгук! Звертайтесь до нас ще)
Віталій рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Адаптер USB Type-C Baseus Ingenuity Series Mini OTG Adaptor Type-C to USB-A 3.1 Black (ZJJQ000001), Замовлення №241456

Щиро дякую персоналу за якісний сервіс і швидку доставку, з повагою
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Віталій! Щиро вдячні Вам за відгук! Будемо раді новим замовленням!
Синичка рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Купив: Наушники TWS Canyon TWS-5 Purple (CNS-TWS5PU), Замовлення №241362

Сьогодні отримала. Підключилась без проблем, звук хороший. Сподіваюсь в подальшій експлуатації зарекомендують себе так само. Упаковка від виробника, всередині: інструкція, футляр з навушниками, usb кабель. З замовленням надіслали товарний чек та гарантію.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук! Будемо раді новим замовленням!
Vlad не рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Хотів купити: Навушники Philips SHE2405BK

Замовлення не відправили протягом 5 днів. Хоча в смс була написана відправка на наступний день після замовлення
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Вибачте, будь ласка, за неприємну ситуацію, вже надали Вам відповідь та повернули кошти!
aleks shlykov рекомендує цей магазин
18 січня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном Awei WT30 black, Замовлення №759116959

Мої навушники прийшли за 1.5 доби. Все було добре. Дякую Вашому магазину.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Вдячні за відгук! Звертайтесь до нас ще)
валерий ковальчук рекомендує цей магазин
17 січня 2023

Купив: Смартфон UMIDIGI Bison X10 4/64GB Black, Чохол для смартфона BeCover Силіконовий чохол для Umidigi A11 Pro Max Transparancy (707643), Замовлення №241158

Все добре
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Валерій! Щиро вдячні Вам за відгук!
Сергей Константинов рекомендує цей магазин
8 січня 2023

Купив: ASUS RT-AX53U, Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX53U, Замовлення №241004

Очень хорошо обслужили, товар соответствовал заявленному! Рекомендую!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Добридень, Сергій! Щиро вдячні Вам за відгук! Чекаємо на Ваші нові замовлення!