Олечка Бондарчук рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Захисне скло для телефону ArmorStandart Защитное стекло Icon для Xiaomi Redmi Note 10 5G/Poco M3 Pro Black (ARM59304), Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/256GB Nebula Purple, Замовлення №243091

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Ольга! Щиро вдячні Вам за теплий відгук, будемо раді новим замовленням!
Сергій Тамаш рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: портативний динамік Tronsmart Splash 1, Замовлення №772177890

Замовив портативну колонку. Продавці зв'язалися, всі питання узгодили зі мною. Дуже приємно. Прислали в гарній упаковці, все ідеально. Послугами магазину і товаром повністю задоволений. Дякую.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Дякуємо за рекомендацію, Сергій :) Сподіваємось, Ви станете нашим постійним клієнтом!
Karyna-Ko рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Чохол для смартфона TOTO Deer Shell With Leather Effect Case Xiaomi Mi 9 Black, Замовлення №770 840 556

Купувала чохол на подарунок, приємний менеджер, йдуть назустріч, прислали швидко, товар сам по собі гарний. Дякую за сервіс
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Карина! Дякуємо за Ваш відгук! Наша команда працює завжди заради того, щоб наші клієнти були задоволені. Чекаємо Вас знову за покупками!
Evgeniy не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 травня 2023

Хотів купити: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/128GB Obsidian

Продают восстановленные телефоны под видом новых. Вскрыта упаковка.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Євгеній! Товар новий, не відновлений! Надходить розпакований зі складу постачальника для перевірки на цілісність і комплектацію.
Dima Kononenko рекомендує цей магазин
10 травня 2023

Купив: Смартфон Motorola Moto G72 8/128GB Meteorite Gray, Замовлення №242794

Покупкою задоволений. Все було чудово!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Дмитро! Вдячні за відгук! Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації пристрою! Чекаємо на Ваші нові замовлення)
олена шевченко рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Hotwav T5 Pro 4/32GB Grey, Замовлення №242671

Hotwav T5 Pro 4/32GB Grey оплата на карту, замовлення відправили вдень оплати, буквально через хвилин 20 зателефонували для уточнення деталей. Дуже вічливі працівники. Дякую за чесність!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Олена! Щиро дякуємо Вам за відгук. Ви надаєте нам змогу працювати та вдосконалюватися в цьому руслі, саме такими коментарями. Вдячні, що звернулися саме до нас, будемо раді Вам також допомогти й наступного разу.
March XV рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Замовлення із 9 позицій, чохли захисні стекла та зарядка для iPhone , Замовлення №242629

Все добре. Замовлення доставили в Київ наступного дня, хоча зазвичай доставка займає два дні. Пояснив терміновість менеджеру і задоволений. При отриманні продавець прокомментував «а це те замовлення, де багато дешевих дрібних позицій» і щось в такому дусі. Це звучало не професійно. Можливо то жарт або сарказм, але із незнайомим людям це було не зрозуміло.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня ! Дякуємо за відгук! Ми раді, що наш сервіс виявився швидким та зручним для Вас. Чекаємо на Вас знову у нас на сайті!
Gnomiak рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Портативная батарея Sandberg PD 3A QC3.0 20W 20000 mAh 2xUSB Type-C OUT (420-59) Black, Замовлення №242536

Фіскального чеку не було але товар у справному стані!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня ! Вдячні вам за рекомендацію:) Бажаємо легкої та довготривалої експлуатації пристрою! Приходьте до нас ще.
Сергей Гужва рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Baseus Magnetic 1in2 10000mAh 20W, Замовлення №242546

Молодці
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Сергій! Щиро вдячні за гарний відгук, звертайтесь до нас ще!
16 квітня 2023 Відповісти
Dmitriy Asgard рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Смартфон Cubot Note 8 2/16GB Green, Замовлення №242414

Хороший магазин, без нареканий
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Дмитро ! Щиро вдячні за гарний відгук, звертайтесь до нас ще!