timmoris не рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 770 PRO 80 Ohm, Замовлення №953

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за залишений відгук! Так, Ви залишили у нас замовлення та ми виконали обіцянку щодо відправлення товару в чіткий термін. Щоразу ми відправляємо новий та запакований товар відразу від постачальника. В СМС-повідомленні ми просимо кожного клієнта, щоб обов'язково оглядали товар перед отриманням та якщо його зовнішній вигляд Вам не підходить, потрібно відмовитися від отримання та ми відправимо інший товар. Ви отримали товар та розпакували та, на жаль, не збережено заводської пломби. Надалі очікуємо від Вас повторного звернення та ми зробимо все можливе, щоб замовлення було вдалим. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Voytyuk рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Навушники без мікрофону Philips TAE4205 White TAE4205WT, Замовлення №274381746

Обслуговуванням та товаром задоволений! Приємні менеджери та гарна ціна. Рекомендую
Відповідь представника «Redprice»
Ми дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Volodymyr Gusak рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: БФП HP Smart Tank 519 + Wi-Fi (3YW73A), Замовлення №204001

Купляю вже не вперше у цьому магазині. +/- строки точні, адже зараз з логістикою бувають різні випадки, але вказаних термінів максимально притримуються. Тому дякую за адекватні ціни та якість товару та послуг.
Відповідь представника «Redprice»
Ми вдячні Вам, шановний клієнте, за зворотний зв'язок та схвальний відгук про нашу роботу. Робимо усе можливе, щоб відправка здійснювалася якнайшвидше. З радістю готові виконати наступне замовлення! З повагою інтернет-магазин RedPrice.
Нестор Літописець рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Графічний планшет XP-Pen G640, Замовлення №269026556

Чудовий магазин, раджу для покупок! Товаром користуюсь вже місяць, все чудово. Загальне враження максимально позитивне.
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за поставлену оцінку! Будемо раді Вашим новим замовленням!
dvizhok рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Мікрохвильовка з грилем Amica AMGF17M2GW, Замовлення №201903

Все пройшло добре, окрім строків доставки.
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо за відгук. Завжди будемо Вам раді!
Вова Лебедюк не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Кермо c КПП Esperanza EGW102 Nitro, Замовлення №203

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Перед новим роком замовив в цьому магазині подарунок для сина - кермо c КПП Esperanza EGW102 Nitro. За товар магазин попросив передплату 1% від суми товару (близько 200 гривень). Після оплати повідомили що відправка протягом 3-7 днів. Через 3-7 днів товар не відправлений.
Відповідь представника «Redprice»
Володимире, дякуємо за поставлену оцінку. Так, на жаль, дійсно виникла затримка із відправкою товару через ситуацію на кордоні. Варто зазначити, що менеджер завжди був на зв'язку та надавав усю актуальну інформацію щодо замовлення. Товар відправили, але Ви повідомили, що отримувати його не будете. На жаль, співпраця у нас не є позитивною. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Boris Shaposhnikov не рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Навушники без мікрофону Beyerdynamic DT 880 Edition 250 Ohms, Замовлення №261213594

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Борисе хочемо зазначити, що товар Ви відправляли на гарантійне обслуговування та ніхто Вам у ньому не відмовляв. Ваш товар тестували неодноразово, тестували навушники на різних частотах. Відео підтвердження цього є, і ми його Вам надавали. Так, дійсно проблем у товарі виявлено не було, відповідно товар було відправлено Вам. Також, хочемо вказати, що товаром Ви користувались 2 місяці, відповідно повернення товару не можливе. З повагою інтернет-магазин Red Price!
Пряма мова від продавця: Знайдіть діагностику навушників, й дайте висновок з печаткою від незалежної компанії про несправність приладу. Вони мене ігнорують, ігнорують мої спроби показати їм проблему, й просять зробити щось нереальне. (Незважаючи що я дуже вічливо веду розмову) Закликаю, переплатіть 500 грн, але купіть в нормальної компанії щоб мали нормальний сервіс в разі складних питань.
27 грудня 2023 Відповісти
1. Я просив полагодити або замінити, мені не потрібно було повернення коштів 2. Ви не підтримуєте зв\'язок зі мною, щоб я міг показати та довести проблему 3. Ви не змогли найти проблему самостійно навіть після того, як я додав вам відео з проблемою 4. Ви дуже довго відповідаєте і в решті решт просто ігноруєте
17 січня 2024 Відповісти
sln7771 не рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Хотів купити: БФП HP LaserJet M140w + Wi-Fi (7MD72F)

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

На сайт продавця товар вказаний як у наявності, але по факту термін очікування 3-7 робочих днів. При оплаті наложеним платежем, потрібно кинути аванс 10%.
Відповідь представника «Redprice»
Надайте, будь ласка, більше інформації стосовно замовлення. У нас немає клієнта за даними, які Ви вказали.
Звісно у вас немає клієнта за даними, які я вказав, бо я не оформив замовлення у вашому магазині після того як ви розказали реальні умови замовлення товару.
19 грудня 2023 Відповісти
ozidoko рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Oral-B AquaCare 6 Pro-Expert (MDH20.026.3), Іригатор Oral-B AquaCare 6 Pro-Expert MDH20.026.3, Замовлення №2390765

Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо за відгук. Завжди будемо Вам раді!
DupreeUA не рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Хотів купити: Корпус Asus ROG Z11

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Обман с товаром в наличии. пишут в вайбер что товар последний продан (мол не смогли дозвониться, хотя никто и не звонил), можем типа предложить такой же товар под заказ 37 дней, но уже в 3 раза дороже..А товар все продолжает висеть в статусе "в наличии" и по дешевой цене.
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок! На жаль, останню одиницю товару було продано іншому клієнту. Ми звичайно, перепрошуємо за цю ситуацію. Але все ж таки товар, який скрізь коштує близько 15 тис, не міг би коштувати 3 тис, тому перед формуванням замовлення, рекомендуємо уточнювати актуальність цін у менеджера. На жаль, Вам не підійшла актуальна ціна, та чекати на товар Ви не мали змоги, відповідно замовлення скасували. В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням. З повагою інтернет-магазин RedPrice!