Відгуки Redprice | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua - Сторінка 3

Відгуки покупців про інтернет магазин Redprice

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
6.3 з 10
Вибрані 126 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

5.5
5.8
6.3

• 28 липня 2022 р.

Замовив, відправили вчасно, отримав, все добре

Відповідь представника «Redprice»

Ми раді, що Ви залишились задоволені, Михайло! Будемо раді бачити Ваші нові замовлення. Спокою та миру! З повагою, інтернет-магазин RedPrice.

Xiaomi Mi TV P1 50

• 28 липня 2022 р.

Заздалегідь (перед тим, як платити) запитав ціна справжня? Сказали, що ціна правильна. Запитав чи є у наявності? Сказали, що перевірили, чи є в наявності. Після цього зробив оплату. І почалися чудеса. Спочатку сказали, що ціна піднялася на 1500 грн., я погодився. Наступного дня виявилося, що у них немає, але вони можуть взяти на іншому складі, тільки ціна буде ще вищою на 1500 грн. Після цього я відмовився та сказав щоб повернули оплату. Намагаються обманом піднімати ціну.

Відповідь представника «Redprice»

Ми вдячні за зворотній зв'язок, Кирило! Кожен з нас, в певній мірі, зіштовхнувся із наслідками різкого зростання курсу валют. Такі відгуки, як Ваш, та подібні йому, теж є наслідком цього. Сподіваємось, Ви розумієте, що це є в жодному разі не обман, з боку продавця, адже для нас ідеальним варіантом є успішне виконання замовлення. Тим паче, безпідставно підозрювати нас у хитрих схемах, адже магазин за першою вимогою повертає кошти покупцю. Приносимо вибачення за витрачений Вами час. Нам теж розгорнути

Робот-пылесос Xiaomi Lydsto R1

• 27 липня 2022 р.

!!! КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЧТО-ЛИБО ПОКУПАТЬ У ЭТОЙ КОМПАНИИ !!! ТОВАР ЗА УКАЗАННЫЕ ДЕНЬГИ ВЫ НЕ ПО-ЛУ-ЧИ-ТЕ !!! Читал отзывы - НЕ ВЕРИЛ , но ТЕПЕРЬ НА СВОЕЙ ШКУРЕ ОЩУТИЛ, ЧТО ЭТО ТАКОЕ - ЗАКАЗАТЬ У НИХ ТОВАР.В НАШЕМ СЛУЧАЕ ( Заказ №200383063 ) . Предварительно, увидев на HotLine нужный товар - мы перешли в данный магазин. ОТМЕЧУ, что И на HotLine и в магазине ПОЗИЦИЯ БИЛАСЬ как " В НАЛИЧИИ" !!! Но позвонив в магазин - там сообщили, что это мол заказная позиция, привезут ее под заказ. С розгорнути

Відповідь представника «Redprice»

Олексію, ми вражені Вашою думкою, але не здивовані Вашим відгуком. Ви праві - на момент оформлення замовлення, Вам зателефонував наш менеджер та повідомив про те, що телевізор, який Ви обрали, буде їхати з центрального складу, тому терміни відправки будуть близько 14ти робочих днів. У відповідь - отримали згоду. На 5й день опрацювання Вашого замовлення, від постачальників надійшла інформація про те, що позиція даного товару повністю анульована, тобто, товар недоступний для замовлення. розгорнути

Телевизор Philips 43PUS7906

• 26 липня 2022 р.

Відповідь представника «Redprice»

Юрій, дякуємо Вам за залишену оцінку! Неодмінно чекаємо Вас знову! З повагою, інтернет-магазин RedPrice.

Sapphire Radeon RX 6600

• 26 липня 2022 р.

На зазначені на сайті магазину телефони, додзвонитися не можливо. Вся інформація тільки через вайбер повідомлення. Оплативши 100% вартості товару, отримав повідомлення на п'ятий день, що його вартість збільшилась і її теж треба сплатити і плюс ще чекати 7 днів до відправлення. Даний магазин показав себе, як не професійний, не надійний і вкрай не зручний для оформлення та спілкування. Більше на ньому замовляти не буду і не радив би комусь втрачати час, кошти та нерви...він того не вартий.

Відповідь представника «Redprice»

Доброго дня. Підкажіть дані за якими залишили запит чи зв'язувалися, щоб ми могли проаналізувати та вирішити проблему.

Мультимедійна акустика SVEN MS-2050

• 24 липня 2022 р.

Ціна на момент заказу відповідала зазначеній на сайті. Відправку обіцяли протягом 5-10 днів після оплати, по факту відправили на 5-й день і на 7-й вже отримав. Холодильник прибув запечатаний, разом з кур'єром розпечатали та оглянули - все ок. Продавця рекомендую.

Відповідь представника «Redprice»

Щиро дякуємо, що знайшли хвилинку для написання даного відгуку, Олеже! Ваш холодильник прямував саме із центрального європейського складу, терміни відправки з якого були від 5 до 10 робочих днів. Ми докладаємо максимум зусиль, аби в найкоротші терміни здійснити відправки усім клієнтам! Раді, що в такий доволі короткий термін Ви отримали замовлений товар та вже насолоджуєтесь його роботою. Бажаємо приємного та тривалого користування! Неодмінно чекаємо Вас знову!

Номер замовлення: 200163730
Whirlpool WHC20 T352

• 24 липня 2022 р.
відвантаження

Дуже низка ціна на товар звісно заманює. Не сподобалось те що компанія взяла досить суттєву передоплату 10% вартості, товар доставляли довго десь два тижні, чесно я вже почав переживати що гроші тю-тю. В плюс те що магазин підтримував контакт по переписці у вайбері. Товар приїхав на нову пошту і я його повністю оглянув, мені повезло товар новий був запакований. А якби був не новий то шо мені було робити із передоплатою? Зараз вже поставив і все працює, як там буде по сервісу не знаю. Не розгорнути

Відповідь представника «Redprice»

Ми дякуємо Вам за написаний відгук, Олександре!
Ви праві, адже наша компанія працює лише за умови передоплати 10%, яка у разі не отриманого замовлення покриває вартість доставки в дві сторони. Так як при оформленні замовлення ми повідомляли Вам про те, що загальні терміни відправки будуть від 3 до 7 робочих днів, відправку здійснили якраз на 7й робочий день опрацювання. Ми завжди підтримуємо зв'язок зі своїми клієнтами у всіх доступних месенджерах, тому, жоден з вхідних запитів не залишиться розгорнути

Номер замовлення: 197603167
Водяне охолодження NZXT Kraken X73 (RL-KRX73-01)

• 23 липня 2022 р.
сервісна підтримка

Замовив у четвер 21.07, зателефонували, сказали що товар є у наявності. Вчора (22.07) написали і повідомили, що "постачальник" підвищив ціну, і тому мені потрібно доплатити близько 300 гривень. Сьогодні телефонують і просять доплатити ще 1300 гривень. Скоріше за все, вони дадуть відповідь на мій коментар, яка полягатиме у тому, що вони не винні у підвищеннях цін від постачальників, але вони зобов'язані надати товар по домовленій ціні.

Відповідь представника «Redprice»

Ми вдячні Вам за зворотній зв'язок. Хочемо почати з того, що ми інтернет-магазин, який працює з-за кордонними постачальниками, тобто, напряму залежимо від закупівельної ціни товару, так само і курсу валют.
На жаль, постачальники, з якими ми початково узгодили ціну та наявність товару на складі, анулювали позиції товару у зв'язку з різким підняттям курсу. Ми в свою чергу пропонуємо декілька варіантів вирішення даного питання: придбання товару за оновленою вартістю, альтернативний варіант зі розгорнути

BE QUIET! Straight Power 11 850W Platinum

• 23 липня 2022 р.
відвантаження

Замовила монітор. Продавець подзвонив і сказав що все добре, товар є в наявності, ціна актуальна, доставка від 3 до 7 днів враховуючи ситуацію в країні. Через 4 дні передзвонили і сказали що немає монітору але вони пошукали в інших постачальників і знайшли на 1500 тисячі дорожчий. Від покупки відмовилась.

Відповідь представника «Redprice»

Ірино, дякуємо Вам за залишений відгук. Дійсно, перед формуванням замовлення постачальнику, наш менеджер зв'язався з Вами та повідомив про те, що товар доступний для замовлення за вказаною вартістю та термінами відправки. На жаль, в процесі опрацювання Вашого замовлення постачальники анулювали дану позицію товару, тому, викупити дану модель нам все ж не вдалось. На щастя, ми маємо перевірену базу постачальників, тому, дана ситуація не є проблемною. Проблема може полягати тільки в оновленій розгорнути

Номер замовлення: 200555361
ЖК монитор Samsung Odyssey G3 F27G35TFW (LF27G35TF)

• 22 липня 2022 р.

Не в первый раз заказываю в этом магазине, не знаю как с гарантийным сервисом но с товаром пока проблем не было. Встроеная микроволновка Beko, Sony беспроводная колонка, и теперь материнская плата.
Иногда цена отличается - не особо приятно, но это логично так как товар в Европе и все равно дешевле чем в других магазинах. С доставкой проблем не было.

Відповідь представника «Redprice»

Денисе, дякуємо, що повертаєтеся до нас за покупками. Ми привозимо лише оригінальний, європейський товар, тому надіємося, що проблем з використанням у Вас не виникне. Завжди раді Вашим замовленням!
З повагою, інтернет-магазин Redprice.

Номер замовлення: 200697722
Материнская плата MSI MPG Z690 EDGE WIFI DDR4