ozidoko рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Oral-B AquaCare 6 Pro-Expert (MDH20.026.3), Іригатор Oral-B AquaCare 6 Pro-Expert MDH20.026.3, Замовлення №2390765

Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо за відгук. Завжди будемо Вам раді!
DupreeUA не рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Хотів купити: Корпус Asus ROG Z11

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Обман с товаром в наличии. пишут в вайбер что товар последний продан (мол не смогли дозвониться, хотя никто и не звонил), можем типа предложить такой же товар под заказ 37 дней, но уже в 3 раза дороже..А товар все продолжает висеть в статусе "в наличии" и по дешевой цене.
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за зворотній зв'язок! На жаль, останню одиницю товару було продано іншому клієнту. Ми звичайно, перепрошуємо за цю ситуацію. Але все ж таки товар, який скрізь коштує близько 15 тис, не міг би коштувати 3 тис, тому перед формуванням замовлення, рекомендуємо уточнювати актуальність цін у менеджера. На жаль, Вам не підійшла актуальна ціна, та чекати на товар Ви не мали змоги, відповідно замовлення скасували. В будь-якому випадку будемо раді новим замовленням. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Киричук Роман рекомендує цей магазин
8 грудня 2023

Купив: Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix (1.513-124.0), Замовлення №266981930

Купую уже не перше. Все завжди на висоті,дякую за роботу. Магазин рекомендую
cmitsmith не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Корпус Core P8 TG Black (CA-1Q2-00M1WN-00), Замовлення №266254736

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

товар был оплачен 10 дней назад, до сих пор не какой инфы нет по заказу, магазин крайне не рекомендую!
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо за відгук! При опрацюванні замовлення, менеджер повідомив Вам, що ми в змозі здійснити відправку саме від 3 до 7 робочих днів та Ви погодилися очікувати. На жаль, відбулася непередбачувана ситуація та ми повідомили Вас про затримку лише на 1 день. Все ж Ви дочекалися товар та отримали його. Нехай корпус прослужить Вам довгі роки. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Алексей Р рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Електром'ясорубка Bosch MFW3X18W, Замовлення №192185

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Отправили в оговорённый срок (1-2 дня). Цена актуальна. Товар соответствует описанию. После первого использования остался доволен данной моделью мясорубки. Очень производительна и продуманно до мелочей. Советую!
Відповідь представника «Redprice»
Ми вдячні Вам, шановний клієнте, за зворотний зв'язок та схвальний відгук про нашу роботу. Робимо усе можливе, щоб відправка здійснювалася якнайшвидше. З радістю готові виконати наступне замовлення! З повагою інтернтет-магазин RedPrice.
Игорь Моторный рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Корпус be quiet! Silent Base 802 Window Black (BGW39), Замовлення №12345

Чудовий магаз, рекомендую
Відповідь представника «Redprice»
Ми дякуємо Вам за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
СергійА рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Мультимедійна акустика Creative GigaWorks T40, Замовлення №193908

Гарна акустика, гарний магазин
Відповідь представника «Redprice»
Нам приємно, пане Сергій, що Ви високо оцінили роботу наших менеджерів. Дякуємо Вам за замовлення та відгук. Завжди раді новим замовленням! Очікуємо на Ваше повернення до інтернет-магазину RedPrice!
Матвій Філіпенко рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Вертикальний пилосос (1В1) Karcher FC 7 Cordless (1.055-730.0), Замовлення №192 519

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Відповідь представника «Redprice»
Пане Матвій, ми дякуємо за схвальний відгук! Бажаємо якнайдовшого користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Олександр Малєв рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Audio-Technica AT-LP120XUSB Silver AT-LP120XUSBSV, Замовлення №Номер заявки 193 018

Відповідь представника «Redprice»
Олександр, щиро дякуємо за поставлену оцінку та схвальний відгук! Нам було приємно співпрацювати з таким відповідальним покупцем як Ви. Бажаємо якнайдовшого користування. З радістю очікуємо на Ваше повернення до інтернет-магазину RedPrice!
Юлія Шевченко рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: 263993850, Графічний планшет Wacom Intuos Pro S (PTH-451), Замовлення №26399850

Дякуємо! Покупкою дуже задоволені, дарували доньці, вона в захваті! Бажаю процвітання!
Відповідь представника «Redprice»
Щиро дякуємо Вам за схвальний відгук! Нехай товар прослужить якнайдовше. Ми з радістю готові виконати наступне замовлення. З повагою інтернтет-магазин RedPrice!