Игорь Моя рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: Пилосос Deerma DX 115, Замовлення №01258001596

Так, продавці ввічливі, я задоволений товаром та магазином взагалі, рекомендую..
Відповідь представника «Redprice»
Ігорю, нам приємно отримувати такі чудові відгуки про нашу роботу! Ми дякуємо Вам за зворотний зв'язок. Бажаємо якнайдовшого користування.
Вадим Слива рекомендує цей магазин
25 квітня 2023

Купив: Монітор ASUS ROG Strix XG43UQ (90LM0590-B02170), Замовлення №236728289

При замовленні продавець обіцяв термін доставки 7-14 днів (доставка зі складу в Європі), але я отримав замовлення вже на 6-й день. На жаль, гарантія на монітор лише 12 місяців, в той час як в офіційних представників -- 36 місяців. Але і різниця в ціні -- 47 тисяч проти 66 тисяч грн.
Відповідь представника «Redprice»
Вадиме, дякуємо за зворотний зв'язок! Наша команда робить усе можливе, аби замовлення було виконане вчасно. Ми надаємо гарантійний талон від нашого магазину, а не від офіційного представника. Бажаємо приємного користування. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Анастасия Мазко рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: Машинка для стрижки BaByliss, Замовлення №237115608

Машинка для стрижки клас, все працює. Для роботи саме те, що потрібно. Очікувала на товар 5 днів. Претензій немаю до магазину, планую купувати ще.
Відповідь представника «Redprice»
Анастасіє, дякуємо Вам, за схвальний відгук! Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо приємного та якнайдовшого користування!
Михаил рекомендує цей магазин
24 квітня 2023

Купив: БФП Canon PIXMA G640 (4620C009), Замовлення №15148559

Получил нужный товар по выгодной цене, магазин пообещал сделать отправку раньше официально декларируемых сроков и сдержал слово. Рекомендую к сотрудничеству
Відповідь представника «Redprice»
Михайле, щиро дякуємо за схвальний відгук! Робимо усе можливе, щоб відправити товар у зазначені терміни. З радістю виконаємо наступне замовлення! Бажаємо мирного та спокійного дня.
Артем Маландий рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Купив: Корпус be quiet! Silent Base 802 Window Black (BGW39), Замовлення №234937154

Відвантаження обіцяли через 7-10 здається робочих днів, але відвантажили раніше. Пакування було дуже гарним, корпус прийшов цілим. Гарантійний талон та чек були. На щастя не вдалося перевірити роботу повернення товару по гарантії (сподіваюсь і не перевірю). В цілому я задоволенеий
Відповідь представника «Redprice»
Артеме, дякуємо за поставлену оцінку. Чудово, що покупка в нашому інтернет-магазині залишила приємні враження про наш інтернет-магазин. Якщо у Вас виникнуть проблеми з товаром, то Ви маєте можливість протягом 12 місяців звернутися до нас. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Deus_Irae рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Монітор HP X34 (2V7W6E9#ABB), Замовлення №235667683

Усе чудово. Купив монітор по найнижчій ціні серед усіх магазинів. Зі мною зв'язувались на кожному кроку замовлення, з цим теж усе ок. Обіцяли відправити у термін від 5 до 10 днів. Відправили на 9й. Монітор неушкоджений, усе з ним чудово, робе. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Redprice»
Дякуємо, шановний клієнте, що оцінили рівень нашого обслуговування. Ми залишаємося на зв'язку з нашими клієнтами, щоб повідомляти усю інформацію. Завжди раді допомогти та виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Олексій Гомон рекомендує цей магазин
20 квітня 2023

Купив: Роутер TP-Link Archer MR500, Замовлення №148115

Все сподобалось! Молодці! По-перше, цей Роутер є в наявності тільки у них, по-друге, вислали навіть раніше обіцяних термінів.
Відповідь представника «Redprice»
Олексію, дякуємо за чудовий відгук! Бажаємо приємного та якнайдовшого користування. З радістю виконаємо наступне замовлення!
Ольга Волнянская рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Фен-щітка Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540, Замовлення №0675657123

Відповідь представника «Redprice»
Ольго, дякуємо за поставлену оцінку! Будемо раді виконати наступне замовлення. З повагою інтернет-магазин RedPrice!
Alexey M рекомендує цей магазин
11 квітня 2023

Купив: Мультимедійний проектор Epson EH-TW7000 (V11H961040), Замовлення №235346430

Товар приїхав набагато раніше ніж домовлялися. В оригінальному пакуванні. З усіма заводськими лейбами, що для мене дуже важливо. Гарантія та чек присутні. Рекомендую.
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, дякуємо за поставлену оцінку! Робимо усе можливе, аби виконати замовлення вчасно. Ми продаємо лише товар в оригінальному упакуванні. Нам було приємно співпрацювати з Вами. Бажаємо мирного та спокійного дня!
Valentyn Lukashuk рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Замовляв , Замовлення №234033523

Замовляв "Ваги підлогові електронні Sencor", покупкою задоволенний, сервісом також.
Відповідь представника «Redprice»
Шановний клієнте, щиро дякуємо за схвальний відгук! Будемо раді бачити Вас знову у нашому інтернет-магазині RedPrice. Бажаємо мирного дня!