sergey shariy рекомендує цей магазин
20 лютого 2023

Купив: Додж джорни 2.4 комплект для т.о., Замовлення №1100350928

Спасибі за роботу!
Слава Красновид не рекомендує цей магазин
15 лютого 2023

Купив: Герметик, Замовлення №№1100350584

купляв 2 Герметики DoneDeal. Червоний - строк придатності вийшов рік назад. Сірий закінчується 02,23. Перед відправкою товару зі мною спілкувалися менеджери, але ніхто про це не попередив.
alex рекомендує цей магазин
21 січня 2023

Купив: Автоматичний зарядний пристрій 12/24V Bosch C7 Battery Charger, Замовлення №1100350265

Надійний магазин. Все добре. Дякую
Дашкевич Андрей Николаевич не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 грудня 2022

Хотів купити: Інтелектуальний зарядний пристрій Bosch C7 (0 189 999 07M)

zastr рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Трансмісійне масло Mobil ATF 3309 0,946 л, Petzl Coudee P04, Замовлення №1100348957

Все швидко
Sasha рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Моторна олива Castrol Magnatec Stop-Start 5W-30 A5, 4 л, Замовлення №1100348483

Як завжди - максмально оперативно виконане замовлення.
Daryna Kibkalo рекомендує цей магазин
17 листопада 2022

Купив: Присадка Wynn\'s Diesel Additive WDA 28510, 250 мл, Замовлення №1100347788

Ребята очень классные. Помогли с подбором альтернатив нужных товаров, посоветовали, сориентировали по наличию, все сроки соблюли. Очень крутой сервис и сопровождение клиента
Константин Карпец рекомендує цей магазин
6 листопада 2022

Купив: Ароматизатор скло пневмо Areon Perfume Platinum, 50 мл, Замовлення №1100347673

Замовляв та оплатив дві позиції, передзвонили і сказали, що в наявності тільки одна, за другу повернули кошти, товар доставлений наступного дня.
Olexiy Kom рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022

Купив: Areon, Замовлення №1100346703

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Продавець швидко надіслав осіжувач. Товар і ціни актульні на свйті
Illia Pavlovskyi рекомендує цей магазин
24 жовтня 2022