tvv не рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 (FST-00003), Замовлення №762633341

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Андрій рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station (9374107), Замовлення №76413

Я недавно зробив покупку в магазині і хочу поділитися своїми враженнями. Це був дійсно приємний досвід, і я впевнений, що ще не раз звернуся сюди за покупками.
Катерина рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Electric Volt (QAU-00022), Замовлення №76524

Вражена швидкістю доставки та якістю обслуговування в цьому онлайн магазині. Замовила товар і вже на наступний день отримала його у відмінному стані.
Відповідь представника «RetroMagaz»
Дякуємо за відгук! Ми раді, що Ви задоволені нашою продукцією. Кожний клієнтський досвід має велике значення для нас. З нетерпінням чекаємо на Ваші наступні замовлення. Гарного дня!
Світлана рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Nintendo Switch New Super Mario Bros. Wonder (045496479787), Замовлення №76339

Завжди купую лише у цьому магазині, професійні консультанти доступно все розкажуть. Задоволена своєю покупкою
efir рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №№99922

Купляв окуляри Meta Quest 3, вибрав цей магазин, так як в ньому була на той час найнижча ціна з можливістю доставки у моему місті та оплатою готівкою. Ніяких проблем із замовленням не було, дуже швидко та без проблем доставили. З товаром теж все було окей. Так що рекомендую
Игорь рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Геймпад Sony DualSense Cosmic Red (9828297), Замовлення №76238

Мої запитання та звернення до служби підтримки оброблялися оперативно та з увагою. Висококваліфіковані співробітники надали всю необхідну допомогу та відповіли на мої запитання вичерпно.
Кирило рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Зарядний пристрій для геймпада Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 1 TB (STJR1000400), Замовлення №76584

Магазин пропонує чудову можливість обрати опцію упаковки для подарунків, що значно полегшує підготовку до святкових подарункі
Максим рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony Pulse 3D Wireless Headset (9387909), Замовлення №76349

Покупка в інтернет-магазині була приємним досвідом. Великий вибір товарів, якісна інформація на сайті та швидка обробка та доставка зробили цей процес легким та задовільним.
Алина рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Портативна колонка JBL Pulse 5 Black (JBLPULSE5BLK), Замовлення №75905

Відмінний магазин, який завжди приємно вражає своєю асортиментом і якістю. Легко орієнтуватися на сайті, а швидка доставка робить покупки ще більш приємними
Відповідь представника «RetroMagaz»
Rizmekin не рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Sony Playstation 3 б/у і два диски з іграми (також б/у), Замовлення №20450840200823

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек