Serhii Yaroshovets рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Xiaomo Mi tv stick 4k, Замовлення №22996

Хороший магазин і дуже класна оператор, допомогла організувати сюрприз для рідних. Роздрукувала відкриту з вітаннями не дивлячись на те що не має по замовчанню такої опції. Рекомендую!
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за ці хороші слова! Приємно, що від покупки у Вас залишились тільки позитивні враження. Щось потрібно буде - звертайтесь, а з нас вже будуть додаткові бонуси та знижки, як постійному клієнтові =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Юлічка Волошин рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 8/256GB Onyx Gray, Замовлення №100 793

Дуже задоволена і вдячна магазину "Nimpha" за швидку доставку телефону Xiaomi 13(цієї моделі не було в наявності) Ввічливий персонал. Рекомендую!
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha.
Яро Кос не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Gold (MLL83)

Замовив для дружини Apple iPhone 13 Pro Max 128GB Gold (новий), №23286. по ціні 44 299 грн. На точці видачі в м.Хмельницький нам намагалися впарити б/в телефон по ціні нового. Пом'ята коробка, яка заклеєна з двох сторін скотчем... І це по ціні нового телефона... 44 299 грн... Телефон ми звісно не придбали. НЕ рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні за відгук. Перепрошуємо за таку ситуацію. Відділ контролю якості вже розбирається. Ми все переглянемо, і менеджер з Вами зв'яжеться. А також, приймемо міри, щоб такого в майбутньому не повторювалось. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Viktor Vizl не рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Материнська плата GIGABYTE B450 AORUS ELITE V2, Замовлення №2567910

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

Зовсім не рекомендую, якщо у вас щось зламється навіть не розраховуйте на сервіс, я так витратив 2 місяці без толку, придумають міліони причин, я дуже розчарований, тому що колись був хороший машазин Також вказують що товар в наявності, в реальності треба чекати
Відповідь представника «Nimpha»
Прикро, що у Вас склалось таке враження, але ми змушені вірити АВТОРИЗОВАНОМУ сервісному центру, який надав заключення, що материнська плата повністю робоча. Хотіли з Вами вирішити мирно, запропонували Вам хорошу альтернативу, хотіли навіть піти не по загальній процедурі, щоб вирішити цю проблему, були готові навіть до заміни, але Ви дуже негативно були налаштовані, і окрім погроз в нашу сторону більше нічого не хотіли чути. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Я витратив 2 місяці на ваш «сервісний центр», пропонував, якщо ви кажете що вона робоча - обміняйте на іншу робочу, ви сказали що я багато БАЗІКАЮ, те що я казав що поламаю цюп лату у вас в магазині це не погроза вам, це те що я зроблю, вона моя поки тож можу собі дозволити
29 січня 2024 Відповісти
Іринааааа рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Silver (MQ9V3), Замовлення №100670

Дуже дякую магазину, нещодавно купила айфон 14 про Макс, ще не користувалася, але вже налаштувала і поки задоволена, все працює швидко, сподіваюсь що я не розчаруюсь в товарі
Відповідь представника «Nimpha»
Можете бути впевнені, що все буде гаразд =) Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Дарья Мейер не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Хотів купити: Планшет Apple iPad mini 6 Wi-Fi 256GB Space Gray (MK7T3)

Обрала магазин бо ціна була нижча ніж у інших продавців, але товару немає у наявності. Альтернативу не запропонували. Дуже шкода (
Відповідь представника «Nimpha»
Доброго дня. Так, дійсно у нас було помилкове ціноутворення на групі товарів iPad, програмісти вже працюють над вирішенням цієї проблеми. Альтернативні варіанти скинули Вам. Перепрошуємо за незручності. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
GrotTank рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №22534

Дякуємо, що залишили відгук! З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Sereg Sh рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Смарт годинник IMILAB W02 Black, Смартгодинник, Смарт-годинник IMILAB W02 Black, Замовлення №100544

Отличный магазин, с менеджером уточнили все вопросы. Быстро отправили, все тщательно запаковали. Часы именно глобальная версия. Покупкой доволен.
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами =) З Повагою, інтернет-магазин Nimpha.
Android TV рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Чохол Huawei P Smart+ Magic Case Purple, Замовлення №22500

Хочу подякувати: ввічливий менеджер, все пояснив, хороша упаковка, відправили раніше, я дуже задоволений!
Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам за ці хороші слова! Приємно, що від покупки у Вас залишились тільки позитивні враження. З Повагою, інтернет-магазин Nimpha
Serhii Shovkoplias рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: ДБЖ, MARSRIVA ЧИСТИЙ СИНУС, 1500ВА/1200ВТ(145В/275В) (MR-UF1500P-H), Замовлення №22301

Відповідь представника «Nimpha»
Вдячні Вам, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Карточку товару зі всіма характеристиками ми покращимо, щоб було більше інформації З Повагою, інтернет-магазин Nimpha