Владимир рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: ASUS ROG Zephyrus G14 GA401QC K2116T

Спасибо магазину за плодотворное сотрудничество, а конкретнее Владимиру за тёплый приём, грамотную консультацию и поддержку связи на всех этапах заказа. Одним словом - Рекомендую!
Відповідь представника «EuroMade»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за те що користуєтеся послугами нашого магазину. Дякую, що обрали саме нас, ми це дуже цінуємо! З повагою менеджер "EuroMade.top" Володимир!
Николай рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Anker Soundcore Liberty 3 Pro

Заказывал наушники. Цена была самая лучшая из предложенных вариантов. С момента заказа до момента получения заказа постоянно были на связи. Однозначно рекомендую.
Едгар рекомендує цей магазин
21 червня 2022

Купив: ASUS ROG-STRIX-RTX3070TI-O8G-GAMING

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Ирина Нагорная рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: Планшет Apple iPad 9 10.2, Замовлення №20450540748893

Андрій Бабієчко рекомендує цей магазин
17 квітня 2022

Купив: Навушники HyperX Cloud Alpha

Навушники приїхали швидко, НОВІ, все дуже добре!
Oleksandr Zoryan рекомендує цей магазин
8 квітня 2022

Купив: Suunto 9 Peak

Barmaley рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: AMD Ryzen 5 5600x

Дуже велике дякую, магазину «EuroMade» за найкращу продукцію, товар повністю новий запечатаний і відповідає опису. Найкраща ціна на даний товар Україні !!! . Рекомендую магазин !!!
Шукадев Дас рекомендує цей магазин
9 лютого 2022

Купив: Huawei Freebuds 4 silver

Заказывал наушники, доставили вовремя, как обещали. В целом все ок. Сайт к староватый , надо менять
Lena Kolokolinkova рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Мышь Logitech G Pro Wireless Mouse League of Legends

Впервые делала заказ в этом интернет-магазине. И побаивалась, потому что цена прилично ниже, чем на других площадках. Зря боялась. Все прислали, как обещали. Все работает, сын доволен, я тоже))).
Катерина Щекочихина-Крествоздвиженская рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Lenovo Ideapad 5-15ITL (82FG01H0PB) - 1TB M.2 PCIe + 960GB SSD, Замовлення №6024

Купила у цьому магазині ноутбук. Дуже сподобалося, що у магазині був великий вибір даного ноута у різних конфігураціях, чого я не бачила у інших магазинах. Товар доставили швидко, консультант був ввічливий. Ціна також вигідна. Можу порекомендувати цей магазин. Дуже гарний вибір та якісне обслуговування. Мінус: взяли додатково близько 500 грн за накладений платіж, хоча я кілька разів казала, що хочу скинути повну передоплату.