cikster не рекомендує цей магазин
13 січня 2020

Хотів купити: Спортивный браслет GARMIN Vivosport, Замовлення №1135

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Замість самовивозу пропонують здійснити передоплату, притому ж варіант з післяоплатою неможливий.
Відповідь представника «Amart»
Извините за данную ситуацию, цены уже исправили. Приносим извинения, данная ситуация из-за смены курса
Никита Галушко не рекомендує цей магазин
3 січня 2020

Купив: Объектив SAMYANG 12mm f/2.0 ED AS NCS SONY E

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Вместо нового товара прислали б/у. Ну и соответственно ни квитанций ни гарантиек нет. После чего просто сбрасывают все вызовы, на любой из номеров на их сайте https://amart.com.ua/. Просто игнорятся все обратные заказы звонков, письма в их службу поддержки info@amart.com.ua и пр. Продавал Семен, его номер 096 785 ** 04.
Відповідь представника «Amart»
Причем тут смена курса? Вы прислали конкретно товар б/у , там гарантийный талон и чек того человека который и продавал, и его номер телефона. Я понимаю если бы вы вернули деньги - то что я предлагал Семену, нет продолжаете обман.
13 лютого 2020 Відповісти
Верните мои деньги, отправлю вам ваш б/у объектив, и все.
13 лютого 2020 Відповісти
Валерий Марчуков не рекомендує цей магазин
2 січня 2020

Хотів купити: Компактний фотоапарат Sony DSC-RX10 (DSCRX10)

Ціна на сайті 14523грн товар в наявності, після спілкування з менеджером ціна стала 15500 без пояснення. Остаточні умови придбання: здратвсвуйте Фотоаппарат SONY Cyber-shot DSC-RX10 black можем привезти под заказ 4 раб дня 15900 грн цена
Svetlana Motornaya не рекомендує цей магазин
13 грудня 2019

Купив: Бензиновий генератор LIFAN LF5.0GF-5 AUTO Control

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

radroxxx рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 грудня 2019

Купив: Canon EF 75-300mm f/4-5,6 III USM

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

По телефону сказали что все есть и цена будет даже дешевле на 200 грн, как итог прислали Canon EF 75-300mm f/4-5,6 III который должен стоить еще на 300 грн дешевле. При этом по телефону не слова что это будет другой объектив. P.S. В течении для конфликт утрясли
Руслан Мороз рекомендує цей магазин
12 листопада 2019

Купив: Компактний фотоапарат Nikon Coolpix P1000 (VQA060EA), Замовлення №P1000

Никаких проблем с магазином, рекомендую.
Viacheslav не рекомендує цей магазин
17 жовтня 2019

Хотів купити: Блендер стаціонарний Philips HR3655/00

На хотлайне и на их сайте цена на Блендер PHILIPS HR3655/00 - 3326 грн, после заказа чуть выросла - 4100 грн.
Maksym Garbuz не рекомендує цей магазин
2 липня 2019

Хотів купити: Батут FUNFIT Батут 312 см с защитной сеткой, лестницей

Доставка пропонувалась зы Львова за пару днів. Ціна виявилась вищою на 200 грн (причина "не встигли змінити")
SergieM не рекомендує цей магазин
29 травня 2019

Хотів купити: Квадрокоптер DJI Phantom 4 Pro (CP.PT.000486)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Просят предоплату 1000ГРН
Andrew K не рекомендує цей магазин
6 травня 2019

Хотів купити: Компактний фотоапарат Olympus OM-D E-M10 Mark II kit (14-42mm + 40-150mm), Замовлення №155

Наличие якобы "на складе", а по факту говорят 5-7 дней и просят предоплату 1000 грн на карту Привата. К тому же номер заказа 155 (не тысяч, просто сто пятьдесят пять), это сколько же времени существует этот магазин, что у них меньше 200 клиентов? Я не рискнул связываться.