Andriy Zymenko рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Монопод-стабілізатор DJI Osmo Mobile SE (CP.OS.00000214.01), Замовлення №#35258

Дякуємо за покупку!
KariKari рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Ноутбук HP OMEN 17-ck1214nw (712G2EA), Замовлення №60935

Придбанням дуже задоволений, обслуговування на хорошому рівні, ціна та комплектацію товару повністю співпадала заявленій, тому магазин рекомендую!
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, що обрали наш магазин.
Vladimir Korniyuk рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Карта пам'яті Kingston 512 GB microSDXC Class 10 UHS-I U3 Canvas Select Plus + SD Adapter (SDCS2/512GB), Замовлення №34817

Дякуємо за замовлення!
Александр Паламарчук рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Електронна книга Lenovo Smart Paper Storm Grey (ZAC00014UA), Замовлення №34843

Дякуємо за покупку!
Елена Романенко рекомендує цей магазин
15 грудня 2023

Купив: Микрохвильова піч Samsung MG23K3515AW, Замовлення №34761

Відправили дуже швидко. Все працює. Я задоволена.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дуже дякуємо за замовлення!
HAS рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Телевізор LG 55UQ751C, Замовлення №33612

Прислали быстро и то что хотел, цена на удивление до гривны соответствовала, в отличии от других магазинов которые меняли на лету по телефону сразу в +500-1500
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо за покупку в нашому магазині, звертайтесь ще)
Володимир Руснак рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Volt Polska Sinus Pro 1500 E, 1000/1500 Вт, 12V,, Замовлення №34688

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Зробив замовлення у даному магазині, відправили вчасно, без затримок накладеним платежем без передоплат, товар був добре запакований. Перевірив, працює, надіюсь проблем не буде.
Дякуємо за замовлення!
Алексей Чельцов рекомендує цей магазин
13 грудня 2023

Купив: очисник повітря karcher AF 30, Замовлення №34748

Дякую за швидку відправку товару. Приємний персонал. Відповідність ціни. Рекомендую
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо за покупку в нашому магазині!
Владимир Кипер рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: epilyator_philips_8000, https://tehnopostavka.com.ua/epilyator_philips_8000_series_bre735, Замовлення №34643

Купували на подарунок. Задоволені товаром,замовлення прибула вчасно , як раз на свято.Дякую.
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо. Нам дуже приємно.
Сергій Тягун рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Телевізор Samsung UE55CU7172, Замовлення №34393

Дуже задоволений магазином, все на вищому рівні!
Відповідь представника «Tehnopostavka»
Дякуємо, за високу оцінку нашої роботи