Дмитирий Миронович рекомендує цей магазин
6 квітня 2022

Купив: літні шини 205/55/16

Відповідь представника «SmartShina»
Дмитро, дякуємо Вам за відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Перепрошую, помилково позначив що не сполдобалось (повернення товару та сервісна пітримка), вибачаюсь перед магазином, у вас все на найкращому рівні!!!!
18 квітня 2022 Відповісти
Представник магазину «SmartShina»
Дякуємо за уточнення, гарного дня =)
28 квітня 2022 Відповісти
Igor41 рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Хотів купити: HANKOOK Winter i*cept iZ2 W616 185/65R14 90T

Шини купити не зміг, не було бажаних в наявності. Відгук пишу тому, що сподобалось спілкування з продавцем! Дуже професійна консультація! Хоча з перших хвилин спілкування було зрозуміло, що купувати я нічого не буду, - мені надали якісну та об'ємну консультацію та допомогу по вибору шин! Щиро дякую! Бажаю продовжувати так і далі, обов'язково наступного разу звернусь та буду вас рекомендувати друзям! Успіхів!
Відповідь представника «SmartShina»
Ігор, дякуємо Вам за такий приємний відгук і Вашу рекомендацію. Нам дуже приємно, що ми змогли порадувати Вас своїм підходом до клієнтів і Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми цінуємо кожного клієнта, який до нас звертається і завжди раді допомогти. З радістю чекаємо ваших звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Sergey Beloys рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Купив: Шини літні r15 185 60

Відповідь представника «SmartShina»
Сергій, дякуємо Вам за відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Виталий Пономаренко рекомендує цей магазин
3 квітня 2022

Купив: Літні шини Bridgestone ECOPIA EP300 (185/55R16 83V)

Швидко відправили, хороша ціна
Відповідь представника «SmartShina»
Віталій, дякуємо Вам за покупку та за високу оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що ми змогли порадувати Вас хорошою ціною. Дякуємо, що Ви оцінили нашу оперативну роботу та будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Віталій Дабіжа рекомендує цей магазин
2 квітня 2022

Купив: Шини 205, 55, 16

Задоволений обслуговуванням, шинами також, рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «SmartShina»
Віталій, дякуємо Вам за такий приємний відгук та Вашу рекомендацію. Ми раді, що Вам сподобалося наше обслуговування і завжди намагаємось, щоб покупець був задоволений. З радістю чекаємо ваших нових звернень та замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Andy Haluza рекомендує цей магазин

Купив: NOKIAN Nordman SZ2 235/50R18 97V

Все супер, навіть в умовах війни відправили доволі швидко
Відповідь представника «SmartShina»
Дякуємо Вам за позитивний зворотний зв'язок. Ми цінуємо Вашу довіру і довіру всiх наших покупців, а також раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень та замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Дмитрий Листопад рекомендує цей магазин

Купив: SAVA Intensa SUV 2 235/50R18 97V, Замовлення №66970

Всё прошло быстро и успешно,ранее уже обращался и далее буду обращаться. Спасибо за сервис.
Відповідь представника «SmartShina»
Дмитрий, спасибо за покупку и Вашу рекомендацию. Нам очень приятно, что Вы являетесь нашим постоянным клиентом и что мы смогли порадовать Вас хорошим обслуживанием. Спасибо за заказ и будем рады новым обращениям. __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"
VovaP рекомендує цей магазин

Купив: HANKOOK Kinergy Eco K425 195/65R15 91H

Спасибо за хороший сервис. Внёс предоплату и сразу отправили. Рекомендую !!!
Відповідь представника «SmartShina»
Владимир, благодарим Вас за приятный отзыв. Стараемся работать быстро и качественно. Благодарим, что Вы оценили нашу оперативную работу и будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов. __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"
Denis Andryuschenko рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK DM-V2 (265/60R18 110R)

Заказал, шины, быстро созвонились, подтвердили наличие и уточнили заказ, цена соответствовала заявленной на сайте, доставили в указанные сроки.
Відповідь представника «SmartShina»
Денис, благодарим Вас за такой открытый и приятный отзыв. Стараемся работать быстро и качественно. Нам очень приятно, что мы смогли порадовать Вас товаром по хорошей цене. Благодарим, что Вы оценили нашу оперативную работу и будем видеть Вас в числе наших постоянных клиентов. __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"
Andrei Kukharskyy рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Sava escimo s3+, Замовлення №2021

Купили в даному шопі шини sava escimo s3+.все прийшло оперативно.рекомендую даного продавця
Відповідь представника «SmartShina»
Андрій, дякуємо Вам за відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"