Rus Bekchanov рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Автопокрышки

Відповідь представника «SmartShina»
Руслан, дякуємо Вам за відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Cherep Aleksandr рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: PREMIORRI ViaMaggiore 215/65R16 98T

Быстро и дёшево
Відповідь представника «SmartShina»
Олександр, дякуємо Вам за позитивний відгук і рекомендацію. Будемо раді бачити Вас у числі наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Igor Zharyy рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Шини Cordiant Comfort 2

Дякую: оператору за спілкування і оформлення замовлення, логістам - за відвантаження товару, його відправлення, і, як результат, швидке отримання . Дякую.
Відповідь представника «SmartShina»
Ігор, дякуємо Вам за такий позитивний зворотний зв'язок. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Максим Кунцевич рекомендує цей магазин
1 червня 2022

Купив: Літні шини Белшина ArtMotion (185/65R14 86H)

Товар отримав вчасно, все професійно і якісно. Рекомендую!
Відповідь представника «SmartShina»
Максим, дякуємо Вам за покупку та за високу оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що ми змогли порадувати Вас хорошою ціною. Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
FoxMalder133 рекомендує цей магазин
10 травня 2022

Купив: GOODYEAR EfficientGrip Performance 185/65R15 88H

Заказ с предоплатой. Сделка прошла успешно.
Відповідь представника «SmartShina»
Олександр, дякуємо Вам за такий позитивний зворотний зв'язок. Ми цінуємо Вашу довіру і довіру всiх наших покупців, а також раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень та замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Vira Palamar рекомендує цей магазин
7 травня 2022

Купив: Бешина 185/70 бел.274, Замовлення №20450533983144

Дякую за швидку відправку. В цей нелегкий час я вдячна, що такі людина як Антон, пішов мені на зустріч. Ваш сервіс на вищому рівні і ціна вражає. Рекомендую всім)
Відповідь представника «SmartShina»
Віра, дякуємо Вам за такий приємний відгук і Вашу рекомендацію. Нам дуже приємно, що ми змогли порадувати Вас своїм підходом до клієнтів і Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми цінуємо кожного клієнта, який до нас звертається і завжди раді допомогти. З радістю чекаємо ваших звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Александр Якутенок рекомендує цей магазин
14 квітня 2022

Купив: Шины

В это трудное время приемлемая цена и отличная доставка
Відповідь представника «SmartShina»
Александр, благодарим Вас за приятный отзыв. Стараемся работать быстро и качественно. Нам очень приятно, что мы смогли порадовать Вас товаром по хорошей цене. Благодарим, что Вы оценили нашу оперативную работу и будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов. __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"
Кушнір Роман рекомендує цей магазин
7 квітня 2022

Купив: Шини

Все добре. Задоволений послугами магазину
Відповідь представника «SmartShina»
Роман, дякуємо Вам за такий позитивний відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"
Владислав Воробьевский рекомендує цей магазин
7 квітня 2022

Купив: Шины нокиан

Заказ пришёл во время, даже быстрее чем ожидал, ещё и в военное время. Респект парням, рекомендую)))
Відповідь представника «SmartShina»
Владислав, благодарим Вас за приятный отзыв. Стараемся работать быстро и качественно. Благодарим, что Вы оценили нашу оперативную работу и будем рады видеть Вас в числе наших постоянных клиентов. __ С уважением, команда интернет-магазина "SmartShina"
Сергей Сергей рекомендує цей магазин
6 квітня 2022

Купив: Bridgstone turanza t 005

Відповідь представника «SmartShina»
Сергій, дякуємо Вам за відгук і рекомендацію. Ми раді, що Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. З радістю чекаємо ваших нових звернень і замовлень. __ З повагою, команда інтернет-магазину "SmartShina"