osgibnev рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Benchmade Bailout Green 537GY-1, Замовлення №263544214

Швидко, професійно. Вдячний. Рекомендую
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Вашу довіру, ми дуже цінимо це, що Ви є нашим покупцем і Вас задовольняє наше обслуговування та якість нашого товару. Будемо і надалі тримати високу планку якісного обслуговування та постійно себе вдосконалювати, саме такі прекрасні, і щирі відгуки спонукають нас на вдосконалення, і постійне покращення сервісу, бо розуміємо що це цінують та поважають нашу роботу. Красно дякуємо Вам за такий гарний відгук, нам теж дуже сподобалась з Вами співпраця, побільше би таких ввічливих клієнтів. Чекаємо від Вас нових замовлень! Вам завжди гарного настрою та вдалих покупок! Бажаємо завжди знаходити що шукаєте, ми завжди раді допомогти в пошуках потрібної речі. ;-) Також бажаємо міцного здоров'я та незламного духу Вам та Всім нашим захисникам! Бережіть себе та Україну! Слава Україні!!! Героям Слава!!! З повагою магазин "Ohotnik"
Volodymyr Bystrytskyi рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Чохол-рюкзак. 100см. Ткань Кордура 1200Д. Черная, Замовлення №77550245

Дуже дякую продавчині, Вікторії. Уточнили комплектацію і матеріали. Все надійшло, як і замовляв. Чохол за свої гроші просто топ. Раджу всім. Обовязково повернусь в цей магазин. Перемоги Україні і всім українцям
Маша Иванова рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Gimi Сумка-візок Argo 45 Red (929474), Замовлення №11357

Дуже вдячна магазину! Купувала сумку -візок для бабусі , вона дуже задоволена. Співробітник магазину зв’язався миттєво у вихідний день, сумку швидко надіслали НП.Співробітники магазину дуже відповідальні та ввічливі . Сумка дуже якісна , незамінна річ для літніх людей, рекомендую магазин, дуже приємно що є такі відповідальні продавці!
Olha Stoliar рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Короб для набоїв MTM, Замовлення №не памятаю

Олександра Левшук рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Ножі Morakniv, Замовлення №1615

Посилка приїхала з неймовірною швидкістю. Ножі дуже гострі і в тому вигляді, як ми хотіли. Тепер ще двоє колег хочуть такі ж. Гарантійні талони також варті уваги. Чи не єдиний магазин, де відгукнулись і пропонували варіанти для покупки. Дякуємо за оперативність і Вашу роботу!
Dinis Dinikin рекомендує цей магазин
20 серпня 2023

Купив: Складаний ніж Cold Steel Kudu (20KK), Замовлення №11128

купував цей ніж у подарунок для відправки в інше місто, тепер планую й собі такий самий купити. гарна якість товару й оперативне швидке оформлення й доставка. не знайшов зараз на сайті магазину функції реєстрації, щоб бачити історію замовленнь...
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо що вибрали нас і за Ваш позитивний відгук, він для нас найцінніше, це сама гарна подяка за нашу роботу. Ми будемо і надалі тримати якість нашої роботи на високому рівні. Дякуємо за покупку та чекаємо на нові замовлення. З повагою магазин "Ohotnik" P.S. Ми працюємо зараз над розробкою нового сайту, де буде і власний кабінет, улюблені товари, система знижок і т.п.
Hollger Dr. рекомендує цей магазин
6 серпня 2023

Купив: Складаний ніж Leatherman Super Tool 300 EOD Black (831368), Замовлення №11108

Вітаю! Придбав в даному магазині тул. Оперативно зв'язалися, відправили. Була маленька проблема (заводський брак, не той артикул тула в упаковці) Вирішили оперативно! За що дуже вдячний! Рекомендую! З Повагою!
Qbuyer_88 рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: Spyderco Native 5 CPM-S90V Carbon, Замовлення №11085

Ціна і наявність відповідають дійсності, замовлення обробили швидко та відправили в той же день, згідно умов на сайті. Товаром і сервісом задоволений)
An Li рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Цівка тактичне FAB Defence Vanguard AK для AK 47 74, M-LOK, Замовлення №24100202

Дякую спеціалістам магазину за оперативність, все максимально швидко. До якості товару немає жодних зауважень.
Сергій Кравченко рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Цівка тактичне MTM Коробка для патронов MTM кал. 9мм; 380 ACP. Количество - 100 шт. Красная (P-100-9-29), Замовлення №13475

Швидко опрацювали замовлення та відправили. Товар якісний. Продавця рекомендую.
Відповідь представника «Ohotnik.kiev.ua»
Дякуємо за Ваш відгук, він для нас найцінніше, це сама гарна подяка за нашу роботу. Ми будемо і надалі тримати якість нашої роботи на високому рівні. Дякуємо за покупку та чекаємо на нові замовлення. З повагою магазин "Ohotnik"