Оля Кащенко-Слипец рекомендує цей магазин

Купив: Штанга для одягу mulig ikea, Замовлення №268924546

Все чудово, швидке відвантаження. Дякую)
Dmitry Koval рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Офісна настільна лампа IKEA TERTIAL білий (703.554.55), Замовлення №269060260

Edgar рекомендує цей магазин

Купив: Стілець для комп\'ютера NILSERIK IKEA, Замовлення №271124243

Все добре
Наталія рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Кухонний стілець adde ikea ikea 902.142.85 , Розкладний стіл IKEA VANGSTA (404.201.55), Замовлення №000182642

Замовляла перший раз і все пройшло добре. Товар був в наявності і його швидко відправили. Стіл та стільці приїхали цілими, без браку та пошкоджень. Все зібрано і красується на кухні. Дякую!
Kelebra90 рекомендує цей магазин
28 червня 2023

Купив: Крісло звичайне IKEA PELLO кресло, Holmby naturalny (500.784.64), Замовлення №242788227

Олег Послушной рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Офісне крісло для персоналу IKEA LOBERGET/MALSKAR (194.454.69), Замовлення №240418629

Купляв в цьому магазині крісло, на наступний день мені його відправили, якість кріслі і пакування гарна
Ihor Slynko не рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Розкладний стіл IKEA SANDSBERG/SANDSBERG (994.204.17), Замовлення №000170315

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Придбав обідній комплект Стіл і 2 стільці SANDSBERG / SANDSBERG IKEA 994.204.17 Детальніше: https://megal-mebli.com/ua/p1475181188-stol-stula-sandsberg.html Номер замовлення 000170315. Роблю замовлення в цій компанії вже в друге . Один з стільців має заводський брак - гайка на кріпленні зірвана . Звернувся до компанії - винуватий Я , запропонували компенсацію 200 грн .Маю стілець за 1200 грн на якому не посидіти .Якщо є бажання зробити замовлення - подумайте краще.
Михайло Шершун рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: Офісне крісло для персоналу IKEA MARKUS (702.611.50), Замовлення №239188149

Товар відправили відповідно до домовленостей, товар отримав вчасно, якість крісла чудова, дружина ним задоволена. Працівники магазину на всі питання, які в мене виникли щодо товару, відповіли вчасно і достатньо для мене, щоб прийняти рішення про покупку.
Жанна Т. рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: ИКЕА НИССАФОРС 203.997.77, Вішалка на підлогу IKEA PINNIG (203.297.89), Замовлення №239834959

Всё прошло очень легко и быстро. Заказали, через пару дней всё приехало домой курьером, всё собрали и пользуемся. Спасибо, магазин рекомендую!
Ольга Колинько рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Крісло садове IKEA SKARPO (702.341.85), Замовлення №235702839

Прі замовленні ніяких проблем не виникнуло. Швидка отправка