Михайло рекомендує цей магазин
6 червня 2022

Купив: Фільтр для очищення від накипу до пароочисника Karcher SC 3, Замовлення №31533

Igor Ostrovskyi рекомендує цей магазин
26 травня 2022

Купив: Піногенератор

Все good
Mykola рекомендує цей магазин
4 лютого 2022

Купив: Samura Mo-V Stonewash SM-0031B

Робив замовлення пізно ввечері і забув вказати усі деталі. Наступного дня зателефонували, знайшли оплату і відразу відправили товар. Товар якісний.
Виктория Гончаренко рекомендує цей магазин
5 листопада 2021

Купив: Пароочиститель Karcher SC 2 EasyFix (1.512-050.0)

Великолепный магазин.
Mahmud рекомендує цей магазин
17 вересня 2021

Купив: Нож berghoff маленький, Замовлення №24140

Отличный сервис! Спасибо за быструю отправку.
Виктор100 рекомендує цей магазин
12 серпня 2021

Купив: Видеокарта Palit GeForce GTX 1660 SUPER GP OC

Перезвонили очень быстро, в тот же день отправили. Видеокарта, запечатанная новая, проверил все рабртает. Вроде бы все хорошо но есть однон НО: к видеокарте не удосужились приложить ни чек ни накладную, т.е. ничего. Получается нет ни какой гарантии. Если этот отзыв прочитают сотрудники магазина, свяжитесь со мной и пришлите товарный чек или накладную.
22 червня 2021

Купив: Пароочиститель Karcher SC4 Easyfix Premium

Сергей Коренчук рекомендує цей магазин
8 червня 2021

Купив: нож Mora, Замовлення №21214

Быстро оформили заказ и быстро отправили. Товар получил запечатанный с завода, спасибо большое за качественный Mora! Никаких изъянов не обнаружил. Появилось желание в дальнейшем продолжить покупки именно у Coltan.
Яна Свідерська рекомендує цей магазин
8 червня 2021

Купив: Електрочайник Esperanza, Замовлення №ТТН 20450396406048

Замовлення оформили дуже швидко. Стався "форс мажор" і прийшлось повертати товар, проте його замінили дуже швидко і без проблем! Рекомендую)
Andriy Petsko рекомендує цей магазин
6 червня 2021

Купив: Триммер Электрический AL-KO GTE 450 Comfort (112929)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент, видача товару на складі

Дуже задоволений товарами, все в оригіналі, якісна консультація менеджера, відправили в той же день. Рекомендую