Usergood рекомендує цей магазин
12 березня 2019

Купив: SSD накопичувач Plextor M9PeY 512 GB (PX-512M9PeY)

Відповідь представника «Coltan»
Здравствуйте! Благодарим, Вас, за отзыв, высокую оценку сервиса и работы персонала.
serega.pte рекомендує цей магазин
9 березня 2019

Купив: Комплект датчиков Fibaro, Контролер для розумного будинку Fibaro Double Switch 2 Z-Wave Black (FGS-223_ZW5), Замовлення №3592

Заказывал комплект датчиков для умного дома. Заказ делал 26.02.2019, менеджер предупредил, что необходимо будет подождать, так как товар находится на дальнем складе. Меня это полностью устроило, так как цена оправдывает ожидание. Получилась очень хорошая экономия!) Заказ был получен 8.03.2019. Спасибо)
Відповідь представника «Coltan»
Благодарим за отзыв, приятно, что Вам все понравилось! Обращайтесь к нам ещё!
Катерина Осмолович рекомендує цей магазин
6 березня 2019

Купив: Пароварка Russell Hobbs Cook@Home 19270-56

Замовляла на подарунок, якістю задоволена,доставкою задоволена!Рекомендую! Менеджер відповідальний
Відповідь представника «Coltan»
Катерина Осмолович! Дякуємо за хороший відгук до нашого інтернет-магазину.
Олександр Лебедь не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 березня 2019

Хотів купити: Блок Питания Для Корпусов Zalman Power Supply ZM700-TX 700W 80 PLUS (ZM700-TX), Замовлення №3613

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Natalia Shkabura рекомендує цей магазин
5 березня 2019

Купив: Кавомолка електрична Esperanza EKC001K

Довго обирала кавомолку і знайшла її в цьому магазині. Отримала вичерпну інформацію про її функціонал та характеристики. Відразу відправили. Все сподобалось! Дякую Вашим професійним менеджерам з продажу!))
Відповідь представника «Coltan»
Natalia Shkabura, дякуємо за покупку в нашому інтернет магазині.
max51281 не рекомендує цей магазин
26 лютого 2019

Хотів купити: be quiet! Pure Power 11 400W, Замовлення №2708

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Coltan»
Добрий день! Перепрошуємо за доставлені Вам незручності, і надіємось, що надалі такого не повториться. Наразі проблеми з доставкою та зв'язком активно вирішуються .
Terazini не рекомендує цей магазин
26 лютого 2019

Хотів купити: Утюг Tefal TurboPro Anti-Calc FV 5640

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Магазин не рекомендую. Після замовлення товару представник магазину наступного дня зв'язався зі мною, пообіцяв отправку за 3-4 дні. У разі, якщо не встигнуть "доставити" товар зі складу, також пообцяли попередити. Пройшло 7 днів - отправка не відбулася, менеджер не передзвонив. Всі намагання зв'язатися з магазином самостійно марні. Телефони на сайті - автовідповідач, який лише обіцяє, що менеджер передзвонить, на замовлення дзвінка "за 30 секунд" також жодної реакції.
Відповідь представника «Coltan»
Доброго дня! Вибачте за незручності. Були проблеми з доставкою.
Olga Tulashvili рекомендує цей магазин
19 лютого 2019

Купив: Кавомолка електрична Sencor SCG 1050BK

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, асортимент, видача товару на складі

Довольная покупкой и работой менеджера. Отдельное спасибо менеджеру за сотрудничество.
Відповідь представника «Coltan»
Olga Tulashvili, спасибо что оставили отзыв к нашему интернет магазину. Долгого пользования Вам!
Stanislav рекомендує цей магазин
19 лютого 2019

Купив: SSD накопичувач ADATA Ultimate SU650 240 GB (ASU650SS-240GT-R), SSD накопичувач ADATA XPG SX8200 Pro 256 GB (ASX8200PNP-256GT-C), Замовлення №2721

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, асортимент

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Расстраивает лишь одно, что получил я товар через 3 недели после оплаты заказа. (18.02) А в целом магазин неплохой!
Відповідь представника «Coltan»
Добрый день, Stanislav! Были проблемы с доставкой, спасибо что дождались товар. И еще, спасибо за положительную оценку к нашему магазину!
Yariy рекомендує цей магазин
18 лютого 2019

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6G (GV-N1060WF2OC-6GD)

Дешевый магазин. Вежливое обращение, хотя информативности хотелось бы побольше. Но если вы рассчитываете на скорую доставку - вам не сюда. Сроки доставки пару раз переносили. В результате девайс мне "везли" больше недели! Но в остальном, в общем, все отлично. Поэтому если сроки доставки не критичны, вполне нормальный магазин.
Відповідь представника «Coltan»
Здравствуйте. Были проблемы в доставке с основного склада. Спасибо за покупку и оставленный отзыв.