Андрій Данильців не рекомендує цей магазин
14 серпня 2018

Хотів купити: Монитор DELL S2319H (210-APBR), Замовлення №444

Сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

Відповідь представника «Coltan»
Добрий день Менеджер зателефонував вам через 2 дні через деякі технічні проблеми. Ціна на сайті була неактуальною через ці ж технічні збої. Ваш відгук ми обов'язково приймемо до уваги! Ми постійно проводимо навчання наших спеціалістів call-центру. Приносимо вибачення за принесені незручності.
Personal Je.sys рекомендує цей магазин
11 серпня 2018

Купив: Материнська плата MSI B350M MORTAR

Не сподобалося: замовлення через корзину, видача товару на складі

Відповідь представника «Coltan»
Добрый день Благодарим за ваш отзыв. Минуса которые вы озвучили мы учли с нашими техническими специалистами! Так как мы постоянно работаем над улучшением Вашего обслуживания! Обращайтесь, мы всегда рады Вам!
Diving.DJ не рекомендує цей магазин
10 серпня 2018

Хотів купити: Cтиральная машина Samsung WW90J5346MW

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Главное - они в Луцке, соответственно совершенно неактуальны для Киева, хотя адрес на сайте - Киев.
Відповідь представника «Coltan»
Добрый день На данный момент склад находиться в г. Луцк. Сейчас мы работаем над открытием пункта выдачи заказов в Киеве (для того что Вы быстрее могли получить заказ).
Олег Кушнир не рекомендує цей магазин
7 серпня 2018

Хотів купити: Процессор Intel Core i7-8700 (BX80684I78700)

Сподобалося: замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, відвантаження товару

Заказа процессор, перезвонили на следующий день, хотя товар на их сайте "в наличии" сказали что только под заказ в течении 5 рабочих дней, согласился.. Проходит неделя от них никаких вестей, позвонил, говорят этот процессор будет вам стоить на 400 грн дороже и отправим в суббота. Суббота прошла, понедельник, вторник... Не рекомендую. НЕ ведитесь на якобы низкую цену.
Bohdana Bochkai не рекомендує цей магазин
2 серпня 2018

Хотів купити: Погружной блендер Braun Multiquick 5 SAUCE (MQ535), Замовлення №198

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Михаил не рекомендує цей магазин
31 липня 2018

Купив: Материнська плата ASUS N3050T

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Sergey Trebin не рекомендує цей магазин
31 липня 2018

Хотів купити: Процесор Intel Core i7-8700 (BX80684I78700), Материнська плата ASRock H370M-ITX/ac, Замовлення №262

23.07.2018 сделан заказ. Никто не перезвонил. Сам звонил три раза - едет, завтра вышлем. И тишина. Ничего нет в наличии. Скрин заказа прилагаю, что б не быть голословным. Крайне не рекомендую данный магазин. P.S. Перевод на карту Привата - ЭТО НЕ ОПЛАТА КАРТОЙ!!! Это называется перевод с карты на карту. Вернуть такой перевод почти не реально. С чего украинские интернет-магазины решили, что подобная транзакция именуется "оплата картой" - остается загадкой.
Відповідь представника «Coltan»
Добрый день Из-за большого количества звонков могут возникать задержки с звонком менеджера для уточнения деталей Вашего заказа. Примите наши извинения за задержки с отправкой Вашего заказа.
Oleksandr не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 липня 2018

Хотів купити: Праска, Праска з парою Braun TexStyle 7 TS785STP

Була замовлена праска ще 07.07, внесена повна передоплата (чималенька сума). В наявності не було, відповідь була що товар у дорозі, через тиждень має бути. Погодився. У цьому була найбільша помилка. До сих пір товару немає. Неодноразові дзвінки закінчувалися вмовлянням, зачекайте 2-3 дні, і товар буде. Сьогодні звернувся з питанням щодо повернення коштів, але і це питання затягується.... І далі-невідомість, чим ще все закінчиться. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!
Відповідь представника «Coltan»
Добрий день. Поставка була затримана тому приносимо Вам свої вибачення. Сьогодні (27.07.2018) ви звернусь з проханням повернення коштів, і ми повернули їх у строки як і повідомив вам менеджер (всі документи про переказ можемо надати). Приносимо вибачення за незручності!
Igor Bachurin не рекомендує цей магазин
5 липня 2018

Хотів купити: Монітор Dell U3818DW Black (210-AMQB)

Товара в наличии нет. Предоплата 100% на карту. везут минимум неделю. На сайте указана возможность оплаты картой. Оператор сказал что могу перевести деньги на карту - это их "оплата картой".
Відповідь представника «Coltan»
Добрый день Действительно данного товара не было в наличии. Вас менеджер сразу предупредил что поставка ожидается через неделю во избежание недоразумений. Обязательной 100% предоплаты у нас нет. Вы могли по вашему желанию внести предоплату за товар что б при поступлении он был сразу зарезервирован за Вами. Благодарим за Ваш отзыв. Мы постоянно работаем над тем что б сделать наш сервис лучше!