Анастасия Жутова рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: самокат електро SmartGO SG-0858, Замовлення №500475

Відправили курьєром, доїхав за годину до іншого кінця міста. Самокат в оригінальній упаковці без пошкоджень. Видно, що раніше не распаковували. Гарантію та інші документи на покупку додали до доставки.
Vasya Melnik рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Бензиновий генератор 3кВт, Замовлення №500459

Задоволений всім - зателефонував, забронював, забрав. Магазин знайшов самим банальним способом по таблиці товарів хотлайна. Можу щиро рекоменувати The Smart. Номер мого замовлення 500459
Вікторія20 рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Бензиновий генератор Model 6000w, Замовлення №500449

все отримали
MaRi01 рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Генератор бензиновий 3000W, Замовлення №500446

Дякую The Smart за якісний товар високої якості! Без затримок, без зайвих балачок, все тільки по ділу. З вами дуже приємно мати справу! Успіхів вам.
Катя Соломон рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Бензиновий генератор на 3000ват, Замовлення №500441

Отправили мені товар новою поштою. Отримала його на наступний день. Товар цілий не пошкоджений. Дякую.
Александр Black рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Гіроскутер MI-52170, Замовлення №500352

покупка задовольнила
sowinesss рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Міні Робот (Білий) MI-52170, Замовлення №500359

З осторогою завжди ставлюсь до таких покупок через інтернет, одна справа купити чашку, а зовсім інше купувати техніку і тим таку. На диво все пройшло більш ніж гладко. Тепер можу зробити висновок, що магазин працює на якість і на те, щоб клієнт залишився цілком задоволений. Я навіть отримала дзвінок від магазину, коли пройшов майже тижденьпісля покупки. Мене запитували чи все добре і все мені сподобалось - дуже приємно))) Магазин однозначно рекомендую!
Міс Сміхотун рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Бензиновий генератор Model 3000w , Замовлення № 500356

покупкою задоволена
Максим Корж рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Електросамокат SmartGO SG-1095, Замовлення №500340

1. Магазин рівня Люкс. 2. Продавці - профі серед свого товару. 3. Технічні нюанси відпрацьовані до деталей.
Noob Big рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: SmartGO SG-0858, Замовлення №500349

Вподобаєчка магазину, а особливо його консультанту. Ви класні!