Вікторія Старчак рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Електросамокат Crosser E9 MAX 15Ah Pneumatic чорний, Замовлення №500275

Хто ж як не я сама зробить собі такий приємний і такий довгоочікуваний подарунок)))) І як раз до свята) Оформила покупку зранку, а ввечері вже отримала її курьєром. Упакований гелектросамокат добре, документи і комплектація повна. Тільки після перших 10ти хвилин обкатки дав можливість кататися на повну потужність, тому я впевнена, що він абсолютно новий. Магазином залишилася цілком задоволена.
Valen рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Гіроскутер MiniRobot Mini 10,5 54V білий, Замовлення №500272

Взяла білий гіроскутер MiniRobot Mini 10,5 54V, давно про нього мріяла)))) Дууже задоволена покупкою та магазином - все на найвищому рівні!
JULIA.F. рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Гіроборд Smart Balance PRO 10.5 (Вогонь і лід), Замовлення №500237

Купила гіроборд Smart Balance PRO 10.5 кольору вогонь і лід (по замовленню онука), номер замовлення яке надав магазин 500237 - 5 зіірок за обслуговування і якість, доставка за пів години на інший берег міста.
Ольга Волянська рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Гироскутер мини-сигвей Mini Robot 10,5 (54V), Замовлення №500197

weriktret рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Smart Balance PRO 10.5 Вогонь і лід, Замовлення №500189

Обожнюю магазини, де не треба чекати - подзвонив, забронював, забрав. Ви топ!
Biros рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Гіроборд Smart Balance PRO 10.5 Космос, Замовлення №500171

Крутий гіроборд, хоча коли телефонував, то думав не про модель PRO, а про звичайний Smart Balance 10,5. Дякуючи консультантові звернув увагу на поліпшену модель гіроборду і не пошкодував про свій вибір. Дякую Олександрові за своєчасну і доречну пораду. Приємно мати справу з обізнаною людиною.
VB666 рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Електросамокат SmartGO S8 PRO X, Замовлення №500155

У The Smart роблю покупки вже декілька років. У мене ніколи не було проблем із цим магазином. На цей раз купував електросамокат SmartGO S8 PRO X. Доставили мак через декілька годин. Якість як завжди на висоті, тому від мене знов рекомендація.
Даша Тав рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Електросамокат SmartGO S8 PRO X Black, Замовлення №500169

Чекали доставку ввечері, але хлопці пакунок привезли раніше, майже в обід, правда перед цим зателефонували і уточнили чи зручно нам буде змінити час доставки. Все оперативно та якісно. Дякую.
nazarian рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: Гіроскутер MiniRobot Mini 10,5 White, Замовлення №500136

Покупал тут относительно недавно гироскутер, брал по акции, потому получилось дешевле чем везде. Гироскутер привезли очень быстро. С продавцом общался только для уточнения доставки. В целом в покупке все устроило.
Катерина07 рекомендує цей магазин
10 вересня 2022

Купив: Гироборд Smart Balance Wheel 10.5 Огонь и Лед, Замовлення №58536/2

Відправили гіроборд того ж дня. Курьер приїхав через годину після замовлення. Гіроборд новий, без подряпин та пошкоджень.