Bohdanivna рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Міні сігвей гироскутер Ninebot Mini Robot 36V Чорний

Сігвей вже отримала. Всім задоволена.
Kira рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Ninebot Mini Robot 54V Білий

Люблю магазини, де не навязують додаткові сервіси чи послуги - подзвонила, оформили, доставили і все, нічого зайвого. Колір Ninebot Mini Robot 54V білий, як і замовляла. Гарантійний талон заповнений. Упаковка рідна заводська, без пошкоджень.
Игорь Павловский рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Мини сигвей гироскутер Ninebot Mini Robot 54V Белый

Дуже гарний продавець, на всі питання відповідав чемно гарно порадив який товар краще. Товар оформив швидко, відправка відбулась теж швидко. При доставці перевірив все працює все супер. Залишився дуже радий що звернувся. Магазин просто супер, буду користуватись сам і радити друзям.
Stassyababy рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Электросамокат Kugoo S3 Pro Black

Із головного можу впевнено відмітити: - зателефонували по заявці навіть у вихідний у суботу; - відправили ноутбук ранком понеділка на зручне мені відділення нової пошти; - самокат приїхав за декілька днів, новий, з повною комплектацією і документами від магазину. Дякую!
Dasha Vakaluk рекомендує цей магазин
19 травня 2022

Купив: Мини сигвей Mini Robot 54v - белый, Замовлення №56236/2

все ок, все працює
Виктория О рекомендує цей магазин
10 травня 2022

Купив: Гіроборд Smart Balance 10,5 дюймів космос

Тут працює дуже ввічливий і толковий продавець. Дякую йому за гарну консультацію та позитивні враження.
Янина Заец рекомендує цей магазин
28 квітня 2022

Купив: Электросамокат Kugoo S3 PRO Black

Ціна влаштувала. Про роботу магазину не раз чула від своїх знайомих, тому була впевнена в його якості. Покупка пройшла без проблем, тому тепер і я рекомендую.
Ivan Nitsa рекомендує цей магазин
27 квітня 2022

Купив: Электросамокат Proove Kids Розовый

Самокат ідеально підійшов дитині, дякую за пораду. Рожевий колір іменинниця зацінила в перші секунди. Якість дуже гарна, і функціонально все як було описано на сайті магазину. Доставка доволі швидка, всі документи на місці.
Tata69 рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Купив: Електросамокат Crоsser T4 Чорний

Справно відпрацювали, у мене нарікань на магазин та його роботу немає. Можу радити до співпраці.
Victory17 рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Гироборд Smart Balance 10.5 Тао Tao огонь и лед

Перезвонила, оформили, отправили. Из деталей - вежливый менеджер, хорошая помощь в выборе, правдивость поданной информации.