Руслан не рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Бензиновий генератор TAGRED TA1600, Замовлення №235231500000083

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Руслане! Дякуємо Вам за відгук! На жаль, за вказаним Вами номером замовлення у нашій системі не вдалось індифікувати замовлення. Просимо Вас звернутись до нас за номером телефону : 0-800-202-848. Ми обов'язково розберемось у складеній ситуації!
Bluffy не рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Вакууматор Cecotec SealVac 120 SteelCut CCTC-04256 Вакууматор Cecotec SealVac 120 SteelCut CCTC-0425, Замовлення №361377

Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук! Для того, щоб ми могли детально розібратись у складеній ситуації просимо Вас звернутись до нас за номером 0-800-202-848
Зателефонувала, ми з'ясуємо і перетелефонуємо, пройшов тиждень.... 0 дзвінків, коли телефонувала все те саме, "ми не можемо допомогти, чекайте" "ми з'ясуємо в сервісному центрі та повідомимо" і тиша....
3 листопада 2023 Відповісти
Arsen Tartan не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Вентилятор Noctua NF-A6x25 FLX, Замовлення №381403

Замовив, оплатив кулер... А потім вони сказали, що термін відвантаження 5 робочих днів! 5 днів щоб відправити маленький кулер... Десь 2001 році 5 днів було б норм, а в 2023 це провал. Магазин в блеклист, цей "сервіс" точно з минулої ери...
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Арсен! Дякуємо Вам за відгук! Терміни доставки вказані абсолютно біля кожного товару, щоб наш клієнт міг ознайомитись із ними та вирішити чи здійснювати замовлення. Ваш відгук переданий у відповідний відділ для покращення роботи.
VidocQ рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Вентилятор Noctua NF-P12 redux-1300, Замовлення №379893 та 379908

Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Просимо вибачення за дану ситуацію. Будемо робити все можливе, щоб надалі таких помилок не траплялось.
Дякую. Поки чекаю на повернення коштів. Сказали що зі мною зв'яжуться після того як товар повернеться. Сьогодні з 11 дня повернулося та забрали але поки що ніхто не телефонував.
18 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «ЖУК» відповів на коментар VidocQ
Добрий день! Так, Ваші обидва товари було доставлено до відповідного відділу. Очікуємо від них відповіді та як тільки нас проінформують, ми з Вами зв'яжемося. Максимальний термін очікування протягом тижня.
19 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «ЖУК» відповів на коментар VidocQ
19 жовтня 2023 Відповісти
MOG111 не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Baseus W04 White (NGW04-02)

Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Просимо вибачення за дану ситуацію. Наш магазин, в місті Кропивницький, було зачинено на деякий час. Тому Ваше замовлення не могло бути доставлено на магазин. Також просимо вибачення за те, що не встигли вчасно попередити Вас про це. Зараз робимо все можливе для покращення нашої роботи.
Alex Shevchenko рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Джерело безперебійного живлення Marsriva MR-UF600P-H, лінійно-інтерактивне ДБЖ Marsriva MR-UF600P-H, Замовлення №376021

Я отримав першокласний сервіс і блискавичну відправку, не дивлячись на те, що строки відправки заявлені до 7 днів. Товар за найкращою ціною + подарунок + безкоштовна доставка. Замовляв вперше, і сподіваюсь повернутись ще. Так тримати.
Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день! Дякую за відгук та сподіваємося на подальшу співпрацю з Вами.
Владислав Кузьменко не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів PATRIOT 64 GB (2x32GB) DDR4 3200 MHz Viper 4 Blackout (PVB464G320C6K), SSD накопичувач Samsung 980 PRO 1 TB (MZ-V8P1T0BW), Материнська плата ASUS TUF GAMING B550-PLUS WIFI II, Процесор AMD Ryzen 7 5700X (100-100000926WOF), Замовлення №375276

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Відповідь представника «ЖУК»
Добрий день, Владислав! Просимо вибачення за такі неприємності та постараємося надалі щоб не виникали такі ситуації.
Elena Nerubackaya не рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Хотів купити: Ваги підлогові механічні Mesko MS 8160

Зробила замовлення а магазині. Товару в наявності не було. Замовлення відмінила, а гроші за товар не повернули!
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Олено! На жаль, замовленого Вами товару не було внаявності на складі у постачальника. На разі, від нас подано запит нашій бухгалтерії, чому кошти Вам ще назад не зарахувались. Приносимо вибачення за дану ситуацію
Вам повернув цей магазин кошти?
15 листопада 2023 Відповісти
Павел Бережной не рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: SSD накопичувач Kingston NV2 1 TB (SNV2S/1000G), Замовлення №356270

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Продали непрацюючий накопичувач. Відмовились повертати кошти. На сервісі вже місяць, ніякої інформації. Не рекомендую тут щось купувати!
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня, Павло! Товар, який ви повернули було доставлено 29 вересня о 16: 26. На жаль, в силу завантаженості складу пристрій ще не був перевірений! Просимо Вас очікувати зворотнього зв'язку
Доброго дня. Товар, який я повернув, було доставлено 29 СЕРПНЯ о 16:26. Ви трохи місяці переплутали мабуть.
3 жовтня 2023 Відповісти
Lev Verbitskiy (Leo) рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Ноутбук Acer Aspire 5 A515-57G-37UE (NX.K9TEU.004), Замовлення №Замовлення №369351

Магазин рекомендую, подзвонив уточнив наявність, конфігурацію.. Замовив в суботу вранці, приїхав у неділю приблизно о 15, забрав у понеділок так як не очікував такого швидкого сервісу.
Відповідь представника «ЖУК»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук! Нам приємно знати, що Ви залишилися задоволені товаром, придбаним у нас. Будемо раді прийняти у Вас наступне замовлення! Приємного Вам користування!