Руслан Рудницкий рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Мобільний телефон Sigma x-treme PQ38 Black, Замовлення №З-4158

Рекомендую, цены отличные, все в наличии, быстро связались и отправили.
Представник магазину «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Чекаємо Вас за наступними покупками!
28 березня 2023 Відповісти
Мила Смишко рекомендує цей магазин
27 лютого 2023

Купив: Пилосос Xiaomi Lidstro R1 Pro White робот, Замовлення №3-4015

Моє перше замовлення тут. Дякую магазину за відмінний сервіс та оперативне опрацювання замовлення. Доставили вчасно, ціна приємна. Рекомендую
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Ми завжди намагаємося надавати нашим покупцям тільки якісні товари та професійний сервіс. Дякуємо, що обрали наш магазин!
Ульяна Фасоля рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ACH6H (82JU01BWRA), Замовлення №3-4034

Купувала ноутбук, на дзвінок відповіли швидко і професійно надали відповіді на всі питання, замовлення оформили і доставили в обіцяні строки. Магазином задоволена, рекомендую.
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Ми завжди намагаємося надавати кваліфіковану та оперативну допомогу нашим покупцям. Дякуємо, що обрали наш магазин!
Yuri “bassmen” Bass не рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Хотів купити: мобільна батарея Sigma mobile X-Power SI20A2QL 20000mAh Black

Замовляв powerbank у цьому магазині, була заманлива ціна і хороші характеристики товару, але з магазину мені так і не подзвонили, тому я вирішив сам зателефонувати в магазин і і спитати про замовлення, відповіли що товару у наявності немає і що вони мені телефонували, але ні дзвінка ні пропущених викликів не було. Ввечері я бачу на сайті, що товар так і є в наявності у магазині(((((
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Доброго дня. Можливо на той час, коли ви звертались, був оформлений резерв іншим покупцем. Наразі товар доступний до замовлення.
Savage Mind не рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Хотів купити: Мережевий фільтр-подовжувач APC Essential SurgeArrest (P43B-RS) Black

Немає в наявності (((
Представник магазину «iCom.net.ua»
Доброго дня!, Нажаль, таке стається коли товар один, а бажаючих більше. Наш сайт оновлюється декілька разів на день, про що ми вказали в данних про наш інтернет - магазин. Також хочемо додати, що ви можете скористатись сервісом "Повідомити про надхдження" на нашому сайті. Це максимально зручний інструмент для повідомлення наших покупців!
2 лютого 2023 Відповісти
jovan рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Мережевий подовжувач PowerPlant 50 м, 3x2.5мм2, 16А, (JY-2002/50) (PPRA16M50S4L) (687474), Замовлення №З-2711

Раніше не зустрічав цей магазин, але вирішив спробувати завдяки привабливій ціні. Зв'язались швидко, товар був у наявності, відправили швидко, якість товару і його вигляд цілком влаштовує. Дякую, рекомендую.
Відповідь представника «iCom.net.ua»
Дякуємо за відгук! Чекаємо Вас за наступними покупками! Будемо старатися і надалі робити кращі ціни!
der_meister рекомендує цей магазин
13 листопада 2022

Купив: Акумулятор для ДБЖ Ultracell UCG100-12 GEL 12V 100 Ah, Замовлення №З-2657

Купил по полной предоплате недешевую АКБ, выслали в обговоренные сроки и в целости. Все отлично!
Oleksii Zinkovskyi рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: 925696 Монокуляр Hawke Endurance ED 8x42 Green (925696) (725860), Замовлення №З-2040

Тавар прийшов гарно запакований, в офіційній коробці. Виглядає і працює просто супер. Зв'язалися швидко, усе вічливо та ефективно, по нормальній ціні. Відмінний продавець, рекомендую!
Наталія Власенко рекомендує цей магазин
2 жовтня 2022

Купив: Камера відеоспостереження TP-Link TAPO-C310 (749271)

Хочу залишити позитивний відгук, бо ортимала допомогу в тяжкому для мене виборі камери. Завдяки порадам співробітників магазину отримала товар не за всі гроші світу, який за характеристиками перевищив мої сподівання.
Mykola77 рекомендує цей магазин
1 жовтня 2022

Купив: Мобільний телефон Apple iPhone 13 128GB Midnight

Все чудово - консультація, ціна, наявність, швидка доставка. Дякую!