Дан рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 64GB Black (MRY42), Замовлення №4253

Так же заказывал активированный, в итоге приехал поцарапанным и экран и ободок , в пыли и весь облапанный. И то , спустя 10 дней после заказа , так как через 2 дня после заказа сказали что приехало не то ,мне знаю что могло не то приехать, просто продали другому клиентом мой заказ и все
26 грудня 2020 Відповісти
Дан відповів на коментар Alex K
так в результаті ви отримали телефон, але із зовнішніми недоліками, чи все ж відмовились від замовлення?
27 грудня 2020 Відповісти
Alex K відповів на коментар Дан
Отказался , меня менеджера магазина заверяли,что телефон будет в идеальном состоянии, без каких либо следов эксплуатации или повреждений. А покупать за такую цену,явно бу смартфон - не целесообразно.
27 грудня 2020 Відповісти
Валерия Мороз рекомендує цей магазин
5 листопада 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone XS 64GB Gold (MT9G2)

Не сподобалося: замовлення через корзину

Товар с витрины, но в отличнейшем состоянии. Ценой, доставкой, партнерами удовлетворена. Скорость обслуживая - отличная. Уверена, будь товар в Киеве, а не во Львове, управились бы за один день. В пункте выдачи при покупке телефона прошлись по всем пунктам: проверили iCloud, разьемы, камеры, динамики, подключения... Все, чего душа желала и время позволяло. Благодарю за оперативность, ребята.
Anna Fastovets рекомендує цей магазин
7 жовтня 2020

Хотів купити: Apple Airpods pro (mwp22) open box, Замовлення №3854

Pavel Boyko не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2020

Купив: Айфон 6s

Андрій Гатала рекомендує цей магазин
2 жовтня 2020

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 13" Space Gray 2019 (MUHN2), Замовлення №3776

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Сьогодні отримав своє замовлення на відділені нової пошти. Замовляв у цьому магазині вперше, та покупкою залишився задоволений. Оформивши замовлення, зі мною зв'язався менеджер, з яким ми узгодили всі деталі. Дякую за хорошу роботу, рекомендую.
Бодя Філіпович рекомендує цей магазин
29 вересня 2020

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 5 LTE 44mm Space Gray Aluminum w. Black b.- Space Gray Aluminum (MWW12), Замовлення №01438

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, сервісна підтримка

Вже другий раз купляю у цьому магазині, подобаються ціни і швидка доставка. Хлопці з коллцентру допомогли підібрати ремінець і зробили знижку та безкоштовну доставку, рекомендую!
Марія7734 рекомендує цей магазин
23 вересня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 7 128GB Black (MN922), Замовлення №1449

Замовляла телефон активований варіант! Телефон в ідеальному стані все працює, все супер!)одразу ж поклеїли скло) хороший сервіс, доступні ціни!! дуже задоволена) дякую ще раз, звернусь до Вас не один раз!))) Однозначно рекомендую !!!
Максим не рекомендує цей магазин
8 вересня 2020

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 5 GPS 40mm Silver Aluminum w. White b.- Silver Aluminum (MWV62), Замовлення №41266

Roman рекомендує цей магазин
24 серпня 2020

Купив: IPhone XS MAX 512 Silver, Замовлення №3488

купив два тижні тому активований телефон, стан ідеал, ціна адекватна. Швидко Доставили новою поштою. з мінусів : немає оригінальної коробки в комплекті, але купляв собі, тому за таку ціну це не велика проблема. Буду купляти ще.
Денис Звягинцев не рекомендує цей магазин
23 серпня 2020

Купив: Apple iPhone 7 32GB Jet Black, Замовлення №40012

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка