Vitaly Makhov не рекомендує цей магазин
21 серпня 2020

Хотів купити: iPad 10.2 Wi-Fi 32GB Space Grey (MW742)

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Вадік не рекомендує цей магазин
11 серпня 2020

Хотів купити: Apple iPhone 11 Pro 512GB Space Gray (MWCD2), Apple iPhone 11 Pro 512GB Gold (MWCU2)

Andriy_24 не рекомендує цей магазин
22 липня 2020

Хотів купити: Aplle pencil 2

ЦІНИ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗАЯВЛЕНІ НА САЙТІ! ВИМАГАЮТЬ АВАНС А ПІСЛЯ ВНЕСЕНОГО АВАНСУ ПЕРЕДЗВОНЮЮТЬ І ГОВОРЯТЬ ЩО ЦІНА ЗМІНИЛАСЬ (+1000 ГРН.)!!! ЦЕ МАРНА ТРАТА КОШТІВ І СВОГО ЧАСУ!!!
Xmapko не рекомендує цей магазин
24 червня 2020

Хотів купити: Планшет Apple iPad mini 5 Wi-Fi + Cellular 256GB Space Gray (MUXM2, MUXC2), Замовлення №3226

Товар уже месяц висит по одной и той же цене . Сделал заказ на сайте , менеджер сказал что по такой цене был только один экземпляр , который продали неделю назад ! Заказал повторно с другого аккаунта , перезвонил менеджер и сказал что по этой цене продали час назад . Проходите мимо!
Valeria рекомендує цей магазин
23 червня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green (MWCQ2)

Заказывала активированный телефон, покупкой абсолютно довольна! Телефон имеет состояние абсолютно нового гаджета, просто был активирован до покупки. Доставка на следующий день. Очень довольна сервисом - отзывчивость сотрудников на высшем уровне. Спасибо!
Відповідь представника «swipe.ua»
Дякуємо, Валеріє! Нам дуже приємно отримати від Вас такий позитивний відгук! Приємного користування! З повагою, команда Свайп та Apple Room
2772112 рекомендує цей магазин
28 травня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone 6s 64GB Rose Gold (MKQR2), Замовлення №35194

Пройшло все оперативно і навіть швидше, ніж очікувалось - прогнозували доставку за 5 днів - доставили за 2 + вона виявилась безкоштовна, бо апарат привезли в дилерський магазин в Метрополісі. Телефон активований в дуже гарному стані. За добу поки нарікань не було. Дуже дякую! Всім рекомендую!)
Відповідь представника «swipe.ua»
Дякуємо! Нам дуже приємно отримати від Вас такий позитивний відгук! Приємного користування! З повагою, команда Свайп та Apple Room
Roman Petryshun рекомендує цей магазин
4 квітня 2020

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 64GB Product Red (MRY62)

Все пройшло прекрасно) В телефонному режимі визначився з покупкою Пообіцяли телефон в ідеальному стані так як купував не новий І всетаки пристрій отримав вчасно та в стані нового Дуже задоволений сервісом Рекомендую)
Відповідь представника «swipe.ua»
Дякуємо, Романе! Нам дуже приємно отримати від Вас такий позитивний відгук! Приємного користування! З повагою, команда Свайп та Apple Room
Тарас Лесишин рекомендує цей магазин

Купив: Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2), Замовлення №11258

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Замовляв на сайті, отримав на НП у своєму місці iPhone 11 64GB Black. Все як зазначено на сайті. Новий запакований. Гарантіку виписали. Потім ще й передзвонювали чи заволений я сервісом, чи все добре. Турбота про клієнта на вищому рівні. Супер! Сервіс і відношення до людей я дуже ціную, бо мало де є культурні продавці. Рекомендую однозначно, і ціни вас приємно здивують.
Відповідь представника «swipe.ua»
Дякуємо, Тарасе! Нам дуже приємно отримати від Вас такий позитивний відгук! Приємного користування! З повагою, команда Свайп та Apple Room
Volodya Lykhach рекомендує цей магазин

Купив: Apple iPhone XS 64GB Silver Артикул: MT9F2

Купив норм, підтверджував Богдан. Магазин як магазин. Проблем не бачу, можливо куплю ще.
Відповідь представника «swipe.ua»
Дякуємо, Володимир! Нам дуже приємно отримати від Вас такий позитивний відгук! Приємного користування! З повагою, команда Свайп та Apple Room
RVolianskyi рекомендує цей магазин
4 квітня 2020

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Series 3 GPS 42mm Space Gray with Black Sport Band (MTF32)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Замовляв Apple Watch. Замовив на Свайпі, так як сподобалась ціна, доставили швидко, забрав сам в магазині, думаю за наступним айфоном також до них))