Oskirko13 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 листопада 2019

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 11 256GB Purple (MWLQ2)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Приятно, что уделили внимание после неприятной ситуации! Думаю, если бы не было отзыва, то не было бы и разберательств! В целом приятно удивили тем что предложили подарок в этой ситуации, а самое удивительно что не самый дешевый!
5 грудня 2019 Відповісти
Санлуи Батиста не рекомендує цей магазин
27 листопада 2019

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (MWC62/MWCL2)

marian не рекомендує цей магазин
16 листопада 2019

Хотів купити: Айфон

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

Так і не дійшли до одного кінця Спочатку скинь передоплату 500 грн і відправлять НП Потім вони з технічних проблем не відправили хоть і обіцяли , потім в них вже відмовка ми не відправляємо НП НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Відповідь представника «swipe.ua»
Доброго дня, Мар'ян! Нам дуже прикро, що склалась дана ситуація. Працівник не надав Вам достовірної інформації на рахунок варіантів доставки, з ним буде проведена окрема робота. Доставка НП накладним платежем у нас на нову техніку, на жаль не можлива, за такою схемою ми працюємо лише з доставкою Justin. Завдаток Вам було повернено. Приносимо свої вибачення за Ваші незручності.
Канцір Юрій рекомендує цей магазин
4 листопада 2019

Купив: Навушники TWS Apple AirPods (MMEF2), Замовлення №RGLKBH

Замовляв навушники.На колцентрі приємні дівчата все розказали. Товаром задоволений
Відповідь представника «swipe.ua»
Дякуємо, Юрій! Нам дуже приємно отримати від Вас такий позитивний відгук! Приємного користування! З повагою, команда Свайп та Apple Room
Саша Автов рекомендує цей магазин
2 листопада 2019

Купив: Apple AirPods with Charging Case (MV7N2) 2019

Забрав доставку поштою. Все супер
Відповідь представника «swipe.ua»
Дякуємо, Саша! Нам дуже приємно отримати від Вас такий позитивнй відгук! Приємного користування! З повагою, команда Свайп та Apple Room
Сергій Приймак рекомендує цей магазин
2 листопада 2019

Купив: Смартфон Apple iPhone 8 64GB Space Gray (MQ6G2)

Процес покупки телефону пройшов без проблем,все на високому рівні. Рекомендую!)
Відповідь представника «swipe.ua»
Дякуємо, Сергій! Нам дуже приємно отримати від Вас такий позитивний відгук! Приємного користування! З повагою, команда Свайп та Apple Room
Павло Дацко рекомендує цей магазин
29 жовтня 2019

Купив: Смартфон Apple iPhone X 64GB Space Gray (MQAC2)

Спасибі, все чудово)
Відповідь представника «swipe.ua»
Дякуємо, Павло! Нам дуже приємно отримати від Вас такий позитивнй відгук! Приємного користування! З повагою, команда Свайп та Apple Room
Роман Мудрик не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
25 жовтня 2019

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Black (MWLT2)

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Ціна насправді не така(
Відповідь представника «swipe.ua»
Доброго дня, Роман! Нам дуже прикро, що склалась дана ситуація. На жаль, не встигли актуалізувати інформацію на сайті. Приносимо свої вибачення.